"Uncharted" będzie bardziej widowiskowe od "Avengers"? Tak stwierdził Tom Holland

05.02.2021 11:35
"Uncharted" będzie bardziej widowiskowe od "Avengers"? Tak stwierdził Tom Holland Fot. Joel C Ryan/Invision/AP/East News

Tom Holland zapowiedział w nowym wywiadzie, że "Uncharted" będzie miało "najbardziej spektakularne sceny akcji w jego karierze". To dość mocne słowa jak na kogoś, kto brał udział w filmach o Avengers.

Uncharted będzie bardziej spektakularne od Avengers: Endgame?

Wygląda na to, że "Uncharted" będzie warto zobaczyć na dużych ekranach. Tom Holland stwierdził bowiem, że sceny akcji w nadchodzącym filmie na podstawie popularnej serii gier wideo, mają być bardziej spektakularne od czegokolwiek, co zrobił w trakcie swojej kariery. 

Polecamy

Aktor pojawił się niedawno w podcaście "Awards Circuit" od Variety, w którym wyjaśnił, że "sceny akcji będą ogromne". Trzeba przyznać, że to mocne słowa, jak na kogoś, kto był gwiazdą filmów o Spider-Manie i Avengers. Holland wyjaśnił, że ma nawet blizny, które potwierdzają jego słowa:

Byłem pocięty, miałem guzy, siniaki i stłuczenia od tego ciągłego zwisania z kabli i innych skoków, czy spadania z rzeczy. To było absurdalne!

Polecamy

W filmie "Uncharted" oprócz Toma Hollanda pojawi się również Mark Wahlberg. Panowie wcielą się kolejno w Nathana Drake'a oraz Victora "Sully'ego" Sullivana. Wiemy, że produkcja będzie opowiadała o czasach sprzed gier na PlayStation i pokaże nam początki współpracy między Nathanem i Sullym. 

Wahlberg miał pierwotnie zagrać Nathana Drake'a, ale niestety film był tak długo w produkcji, że aktor po prostu się za bardzo zestarzał. Reżyserem obrazu został w końcu Ruben Fleischer, który dokończył produkcję, zatrudniając do obsady Sophię Taylor Ali, Antonio Banderasa oraz Tati Gabrielle. Gotowy film "Uncharted" zostanie zaprezentowany w kinach 11 lutego 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.