Tom Holland odtworzył scenę z komedii "To właśnie miłość", by pomóc głodującym dzieciom

Sergiusz Kurczuk
21.05.2019 15:30
Tom Holland|undefined Fot. Tom Holland/Instagram

Tom Holland postanowił zaprosić fanów do konkursu, w którym mają szansę wygrać bilet na oficjalną premierę filmu "Spider-Man: Far From Home". Co trzeba zrobić, żeby udać się na pokaz w Los Angeles?

Wszyscy wierni widzowie filmów Marvela z niecierpliwością czekają na premierę filmu "Spider-Man: Far From Home". Produkcja trafi na duży ekran za kilka miesięcy, ale fani już mogą kupować przedpremierowo bilety na 23. produkcję Marvel Studios. Istnieje również możliwość wygrania wejściówki na światową premierę filmu i wybranie się na to wydarzenie u boku samego Toma Hollanda. Odtwórca superbohatera wziął udział w zabawnej, ale ważnej promocji "Spider-Man: Far From Home".

Przeczytaj także

"Spider-Man: Far From Home" - Tom Holland jak Andrew Lincoln w "To właśnie miłość"

Na Instagramie Hollanda pojawiło się krótkie wideo, w którym aktor odtworzył słynną scenę z brytyjskiej komedii romantycznej "To tylko miłość". Chodzi o wątek Marka (Andrew Lincoln), który zakochał się w żonie swojego przyjaciela o imieniu Juliet (Keira Knightley). Mężczyzna wyznał swoje uczucie w dość pomysłowy sposób.

Holland w zabawny sposób powtórzył tę scenę. Na planszach zamiast miłosnych wyznań, znalazła się propozycja wycieczki do Los Angeles na premierę filmu "Spider-Man: Far From Home". Nie obyło się też z żartów na temat Jake'a Gyllenhaala. Zresztą zobaczcie sami!

Co trzeba zrobić, żeby przejść się czerwonym dywanem z młodą gwiazdą MCU?

Nagroda to podwójna wejściówka na światową premierę nadchodzącego filmu Marvela. To jednak nie wszystko. Zwycięzca otrzyma bilet do Los Angeles dla dwóch osób z dowolnego kraju na świecie, zameldowanie w luksusowym hotelu i 1000 dolarów na osobiste wydatki. Poza tym można wziąć udział w after party i poznać pozostałe gwiazdy nowego "Spider-Mana". Aby mieć możliwość wygranej, można wpłacić datek na rzecz współorganizatora zabawy - The Brothers Trust lub wejść TUTAJ, by za darmo ufundować głodującym dzieciom posiłek. Organizacja charytatywna została założona przez Nikki i Doma Hollandów - rodziców Toma. Oprócz młodego aktora działają w niej również jego bracia - Sam, Harry i Paddy. The Brothers Trust wspierają wiele innych organizacji, które pomagają potrzebującym dzieciom, takim jak The Lunchbowl Network, Debra i Momentum. Wpłacenie datku nie wpływa na zwiększenie szansy na wygraną.

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

W konkursie ogłoszonym przez Hollanda może wziąć udział każdy fan Spider-Mana. Akcja obejmuje cały świat. Jedynym kryterium to ukończenie 18 roku życia. Jeśli nie uda się Wam zwyciężyć, będziecie mieli okazję obejrzeć "Spider-Man: Far From Home" 5 lipca 2019 roku, kiedy film trafi do polskich kin.

>>Zobacz też: W sieci pojawił się nowy zwiastun "Spider-Man: Far From Home" pełen spoilerów z "Avengers: Endgame"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.