Tom Holland pokazał pierwsze zdjęcie z planu "Spider-Mana 3". Zachęcił do noszenia maseczek

09.11.2020 10:01
Tom Holland pokazał pierwsze zdjęcie z planu "Spider-Mana 3". Zachęcił do noszenia maseczek Fot. JoJo Whilden/Everett Collection/East News

Aktor Tom Holland podzielił się pierwszym zdjęciem z planu "Spider-Mana 3". Na Instagramie zachęcił również do tego, by nosić maseczki. A nawet (tak jak on) dwie.

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z planu "Spider-Mana 3". To pochodzi z konta Toma Hollanda i przedstawia Spider-Mana w dwóch maskach - jego normalnej, kostiumowej oraz w maseczce lekarskiej, do której od kilku miesięcy jesteśmy chyba już przyzwyczajeni. Aktor nie zdradził tytułu nadchodzącego filmu, ale miał ważny komunikat dla wszystkich swoich fanów.

Spider-Man 3 - pierwsze zdjęcie z planu filmu

Holland podpisał bowiem zdjęcie słowami: "Noście maski. Ja noszę dwie...". Zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Tom Holland jest niedawno bardzo zajętym człowiekiem. Jeszcze w październiku zakończył zdjęcia do "Uncharted" i po zaledwie kilku dniach pojawił się już na planie "Spider-Mana 3". Na temat samego filmu nie wiemy zbyt wiele, dowiedzieliśmy się jednak, że w obsadzie pojawił się Benedict Cumberbatch, czyli filmowy Doktor Strange.

Według plotek, "czarodziej" ma odgrywać ważną rolę w nowym filmie MCU i niejako będzie mentorem Petera. Jego obecność może sugerować również podróże po różnych uniwersach, ale szczegóły poznamy bliżej premiery.

Przeczytaj także

Na razie "Spider-Man 3" ma się pojawić w kinach już 17 grudnia 2021 roku. Miejmy nadzieję, że data premiery nie ulegnie zmianie, a wówczas pandemia będzie dla nas tylko złym wspomnieniem. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.