Tom Holland ucieka z mediów społecznościowych: "zaczynam o sobie czytać i wpadam w wir"

16.08.2022 15:09
Tom Holland ucieka z mediów społecznościowych: "zaczynam o sobie czytać i wpadam w wir" Fot. Rex Features/East News

Tom Holland wrócił na Instagrama właściwie tylko po to, by z niego znowu uciec. Aktor poinformował, że chce się skupić na swoim zdrowiu psychicznym i nieco uciec od życia w oku publiki.

Tom Holland robi przerwę od social mediów

Tak jak wspomnieliśmy, Tom Holland powrócił na Instagrama tylko i wyłącznie po to, by ogłosić, że zaraz go ponownie opuści. Gwiazdor "Spider-Mana" od Marvel Studios wyjaśnił, że chce się skupić na swoim zdrowiu psychicznym i powrócił na Instagrama tylko na chwilę - chciał bowiem powiedzieć parę słów do swoich obserwujących.

Polecamy

Holland podzielił się wideo na swoim Instagramie, gdzie wyjawił, że przez godzinę próbował wymyślić, co chce konkretnie powiedzieć w oświadczeniu:

Zrobiłem sobie przerwę od mediów społecznościowych z powodu swojego zdrowia psychicznego. Dla mnie Instagram i Twitter są zbyt stymulujące. Plus wpadam w wir, kiedy zaczynam o sobie czytać. Trudno mi przerwać ten proces i summa summarum, to źle wpływa na mój stan mentalny. Dlatego podejmuje ten krok ponownie i zamierzam znów usunąć te aplikacje

Polecamy

Jego krótki powrót na Instagrama ma jednak drugie dno - aktor współpracuje ze stem4, edukacyjnym i charytatywnym programem, który pomaga dzieciakom w pracy nad swoim zdrowiem psychicznym. Zwłaszcza w kontekście korzystania z mediów społecznościowych. Jak wyjaśnił:

Istnieje pewna niechęć do mówienia o zdrowiu psychicznym. Wiem, że proszenie kogoś o pomoc i szukanie tej pomocy to nie jest coś, co powinno przynosić komuś wstyd, ale też łatwiej to powiedzieć, niż zrobić.

Holland wyjaśnił szybko, że sam korzysta z usług i aplikacji, które są dostępne w programie stem4 i według niego są one "fantastyczne", a także "bardzo pomocne". Na zakończenie dodał, że "znów ucieknie z Instagrama" i nie wie, kiedy go tam znowu zobaczymy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.