Tom Holland zdradził, jak będzie brzmieć tytuł drugiej części „Spider-Mana”. Kevin Feige potwierdził informację

Sergiusz Kurczuk
25.06.2018 10:58
Spider-Man: Homecoming |undefined Fot. Everett Collection/Splash News/Columbia Pictures/East News

Tom Holland znowu w akcji! Aktor wcielający się w Spider-Mana ponownie wyjawił ściśle tajną informacje dotyczącą drugiej części solowych przygód pajęczego herosa. Wygląda na to, że przeciek był kontrolowany. 

Ostatnimi czasy Marvel Studios bardzo dba o to, żeby niepowołane informacje nie dotarły do widzów przed premierą kolejnych produkcji. Trudno się dziwić. W końcu emocjonujący finał „Avengers: Infinity War” trzyma w napięciu fanów MCU od początku maja 2018 roku. Zaskakujące zakończenie filmu sprawia, że fani o wiele chętniej ruszą do kin na premierę 4. części „Avengers” oraz wszystkie filmy bezpośrednio związane z tą produkcją. Gdyby szczegóły tych filmów ujrzały światło dzienne, Marvel Studios straciłoby bardzo dużo pieniędzy. Co jakiś czas pojawiają się jednak różnego rodzaju przecieki. Co prawda Mark Ruffalo zaspoilerował końcówkę „Infinity War” rok przed premierą filmu, ale mistrzem spoilerów jest zdecydowanie Tom Holland. Ostatnio zdradził, jak będzie brzmieć 2. część filmu „Spider-Man: Homecoming”.

„Spider-Man: Homecoming” 2 - tytuł sequela ujawniony

Pod koniec czerwca 2018 roku Holland odwiedzi Ace Comic Con w Seattle. W chwili przerwy nagrał krótkie wideo na Instagrama, w którym przeprosił swoich fanów, że podczas imprezy nie zdradzono żadnych informacji na temat sequela „Spider-Man: Homecoming”. Wyznał, że sam niewiele wie na temat filmu i jest trochę zdezorientowany, ponieważ jego postać zginęła w „Infinity War”. Aktor wyznał, że dopiero co dostał scenariusz filmu. W tym momencie pokazał ekran iPada, na którym bystre oko może dostrzec podtytuł nowych przygód Spider-Mana. Produkcja będzie nazywać się „Spider-Man: Far from Home”.

Oczywiście tym razem przeciek był w pełni kontrolowany. Wideo zostało poprowadzone tak, żeby w żartobliwy sposób odnieść się do roztrzepania młodego gwiazdora, któremu w przeszłości zdarzało się przez pomyłkę zdradzić kluczowe informacje. 

„Spider-Man: Far from Home” - co oznacza tytuł filmu?

Szef Marvel Studios potwierdził, że podtytuł produkcji podany przez Hollanda jest prawdziwy. Kevin Feige w rozmowie z portalem CinemaBlend wypowiedział się na temat tytułu. 

Nie zdradzę, jakie ma znaczenia, ale cieszymy się z tego tytułu, jak z „Homecoming”, bo ma dużo alternatywnych znaczeń. I podoba się nam kontynuowanie „domowego” motywu z małym symbolem Spideya w słowie „Home”. 

Zgodnie ze wstępnymi informacjami dotyczącymi fabuły sequela, Peter ma wyruszyć poza Nowy Jork i zwiedzić inne części świata. Podtytuł 1. części również miał wiele znaczeń. Po pierwsze odnosił się do wprowadzenia Spider-Mana do świata MCU. Po drugie nawiązywał do komiksowego runa J. Michaela Straczynskiego „The Amazing Spider-Man: Coming Home”. 

Premiera filmu „Spider-Man: Far from Home” została zapowiedziana na lipiec 2019 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.