"Tom i Jerry" w aktorskiej wersji wypada naprawdę dobrze. Zobacz zwiastun filmu

18.11.2020 11:50
"Tom i Jerry" w aktorskiej wersji wypada naprawdę dobrze. Zobacz zwiastun filmu Fot. materiały prasowe Warner Bros.

Można już obejrzeć zwiastun filmu "Tom i Jerry" w aktorskiej wersji. W trailerze pełnometrażowej produkcji o przygodach zarozumiałego kota i sprytnej myszki pojawiają się Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Ken Jeon oraz oczywiście tytułowi animowani bohaterowie.

"Tom i Jerry" bawią dzieci już od 80 lat. Przyszedł czas, by grający w "kotka i myszkę" bohaterowie oczarowali także nowe pokolenie małych widzów. Nowa wersja klasyka Williama Hanna i Josepha Barbera trafi na ekrany kin w przyszłym roku, jednak już teraz możemy podziwiać pierwszy zwiastun filmu "Tom i Jerry" w wersji aktorskiej.

Przeczytaj także

"Tom i Jerry" - zwiastun filmu aktorskiego

W pierwszym zwiastunie "Toma i Jerry'ego" w wersji aktorskiej możemy zobaczyć nowe wcielenia animowanych bohaterów. Trzeba przyznać, że prezentują się naprawdę uroczo. Trailer produkcji umożliwia również pierwsze spotkanie z "ludzkimi" bohaterami filmu, w których wcielają się takie gwiazdy jak: Chloë Grace Moretz ("Kick-Ass", "Carrie", "Suspiria"), Michael Peña ("Ant-Man", "Narcos: Mexico"), Ken Jeong ("Bajecznie bogaci Azjaci", "Kac Vegas") i Rob Delaney ("Deadpool 2", "Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw"). Możemy też przyjrzeć się miejscu akcji, a więc jednemu z najlepszych hoteli Nowego Jorku, gdzie już niebawem ma odbyć się "ślub stulecia". Na nieszczęście organizatorów, w budynku zadomowiła się niesforna mysz. Ambitna pracownica ma pomysł na to, jak przegonić gryzonia... 

"Tom i Jerry" w wersji aktorskiej - kiedy premiera? 

Aktorska wersja "Toma i Jerry'ego" nie jest pierwszym tego typu zabiegiem w Hollywood. W podobny sposób zrealizowano m.in. dwie części filmu "Scooby Doo" oraz "Detektywa Pikachu". Jednak w odróżnieniu od tych produkcji tytułowi bohaterowie "Toma i Jerry'ego" będą niemi (podobnie jak w klasycznej animacji z ich udziałem). 

Reżyserem nowej odsłony "Toma i Jerry'ego" jest Tim Story, znany m.in. dzięki filmowi "Fantastyczna czwórka". Scenariusz na podstawie kreskówki Hanna-Barbery napisał Kevin Costello. Za produkcję odpowiada Chris DeFaria ("Lego Przygoda 2"). Muzykę skomponował Christopher Lennertz ("Smerfy", "Zagubieni w kosmosie", "Supernatural"), jednak jak sugeruje zwiastun, w filmie usłyszymy też popularne utwory znane z list przebojów. 

"Tom i Jerry" w wersji aktorskiej ma trafić na ekrany kin w pierwszej połowie 2021 roku.

Zobacz też: Top 10: Najlepsze bajki, których nie nakręcił Disney. Czy Wy też jesteście zaskoczeni?

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.