Tomasz Karolak w nowym filmie twórców "365 dni". Zobacz zwiastun "The End"

11.03.2021 14:37
Tomasz Karolak Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"The End" to nowy film twórców "365 dni" i "Underdoga". W produkcji występują między innymi Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Jarosław Boberek i Katarzyna Figura.

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "The End" z wieloma gwiazdami w obsadzie. Za produkcję odpowiadają twórcy "365 dni" i "Underdoga". O czym jest nowy tytuł?

"The End" - zwiastun nowego filmu twórców "365 dni"

Polskie filmy to zróżnicowane zjawisko, ale bardzo często kojarzy się nieudolnymi próbami kopiowania hitów z Zachodu lub produkowania kolejnych komedii romantycznych z tymi samymi aktorami i powtarzającym się, przewidywalnym scenariuszem.

Polecamy

Ostatnimi czasy coś się zaczyna zmieniać i pojawia się coraz więcej ciekawych propozycji ze strony polskich twórców filmowych. Czy tak właśnie jest w przypadku filmu "The End"? Trudno powiedzieć, bo zwiastun nie wiele mówi na temat samej fabuły. Zresztą zobaczcie sami.

Za produkcję odpowiada EKIPA - twócy wcześniej wspomnianej adaptacji kontrowersyjnej książki Blanki Lipińskiej i zaskakująco dobrze przyjętego debiutu reżyserskiego Macieja Kawulskiego. W "The End", przy najmniej według opisu filmu, mamy zajrzeć do sypialni celebrytów, których świat wypełniają "intrygi, zdrady, donosy, seks, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem i sporą dawką botoksu". Według zapowiedzi twórcy demaskują świat gwiazd, bo "scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami; tymi, o których rozpisywały się media, ale i tymi, o których wiedzieć mieli tylko nieliczni".

Polecamy

W produkcji reżyserowanej przez Tomasza Mandesa wystąpiło wielu znanych aktorów. W obsadzie pojawili się między innymi Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek, Paulina Gałązka, Przemysław Sadowski, Piotr Witkowski, Katarzyna Figura, Joanna Kurowska, Janusz Chabior, Mirosław Zbrojewicz, Magdalena Lamparska oraz Sandra Kubicka.

Polecamy

Na razie nie zdradzono, kiedy możemy spodziewać się premiery "The End", ale prawdopodobnie odbędzie się ona jeszcze w 2021 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.