Tomasz Kot wcieli się w Krzysia w polskiej wersji językowej „Krzysiu, gdzie jesteś?”

Kamil Kacperski
17.08.2018 14:20
Krzysiu, gdzie jesteś?|undefined Fot. kadr z filmu

Miły chłopiec Krzyś Robin dorósł, zamieszkał w Londynie i nazywa się teraz Krzysztofem. W polskiej wersji językowej przemówi on głosem Tomasza Kota. Zobaczcie jak aktor poradził sobie w roli dorosłego przyjaciela Puchatka.

Miły chłopiec, który kiedyś przeżywał niezliczone przygody wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi w Stumilowym lesie, dorósł i zamieszkał w Londynie, ale w tym czasie po prostu się zagubił. Teraz to jego przyjaciele z dzieciństwa chcą zapuścić się w nasz świat i pomóc Krzysiowi odkryć na nowo radość z życia rodzinnego, wartość przyjaźni i jeszcze raz docenić proste przyjemności w życiu. Tak w skrócie brzmi zarys fabularny filmu „Krzysiu, gdzie jesteś?”.

W podnoszącym na duchu filmie Disneya „Krzysiu, gdzie jesteś?” tytułowym bohaterem został Ewan McGregor. Oprócz niego, w filmie wystąpi jeszcze Hayley Atwell, grająca jego żonę Evelyn. Reżyserem filmu jest Marc Forster, który skomentował pracę nad filmem, twierdząc, że jest dumny z tego, że mógł pokazać te klasyczne postaci nowym odbiorcom:

Kolejne pokolenie będzie mieć niezwykłą okazję poznać te cudowne postaci. To coś wspaniałego.

Tomasz Kot Krzysiem w Krzysiu, gdzie jesteś?

W polskich kinach film „Krzysiu, gdzie jesteś?” będzie można zobaczyć w wersji z dubbingiem – w roli dorosłego Krzysia usłyszymy Tomasza Kota. Tak wygląda próbka tego, jak polski aktor poradził sobie z rolą:

Naszym zdaniem Kot brzmi naprawdę dobrze, podobnie z resztą jak reszta obsady. Wygląda na to, że „Krzysiu, gdzie jesteś?” będzie naprawdę miłym, ciepłym i pogodnym filmem o tym, że dorośli ludzie też muszą czasami odnaleźć w sobie dziecięcą cząstkę, stanąć i chwilę się zreflektować nad tym, kim się stali. 

Krzysiu, gdzie jesteś? - kiedy premiera?

Najnowszy aktorski film Disneya trafił do amerykańskich kin 3 sierpnia 2018 roku. Do nas zawita dopiero 17 sierpnia. Jeżeli nie jesteście fanami dubbingu to nic nie szkodzi - „Krzysiu, gdzie jesteś?” będzie również dostępna w wersji z napisami. Film nie doczeka się jednak premiery w Chinach, ponieważ tam stwierdzono, że Puchatek jest wrogiem szefa partii rządzącej. Opozycja używała misia w memach, które tworzyli by naśmiewać się z Xi Jinpinga. Istnieje również możliwość, że produkcja po prostu nie sprzedałaby się w Państwie Środka, ale umówmy się - ten powód jest zdecydowanie za nudny. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.