Topniejąca twarz nazisty z „Indiany Jonesa” w zwolnionym tempie

Robert Skowronski
28.04.2017 13:28
Topniejąca twarz nazisty z „Indiany Jonesa” w zwolnionym tempie Fot. kadr z filmu + Dzik Pejnta

Każdy dzień jest dobry na sadystyczne rozkoszowanie się topniejącą twarzą nazisty w zwolnionym tempie. Enjoy.

Nim Quentin Tarantino nafaszerował ołowiem całą zgraję przedstawicieli III Rzeszy w „Bękartach wojny”, to już wcześniej Steven Spielberg nie oszczędzał ich w „Poszukiwaczach zaginionej Arki”. Pierwsza część z serii o Indianie Jonesie została wydana w 1981 roku i zapisała się w historii jako jeden z pierwszych filmów reprezentujących tzw. Kino Nowej Przygody.

Finałową scenę każdy z nas z pewnością widział nieskończenie wiele razy. Utrwaliła się ona na stałe w świadomości widzów. Można ją teraz obejrzeć w spowolnionej wersji, i to spowolnionej o 1100%.

Niewysłowiony ból oraz nieludzkie cierpienie wykraczające poza wyobrażenie o agonii. Potępieńcze dusze w piekle mają się już lepiej. Łapcie, masochiści:

Przypominamy także oryginalną scenę:

Powstanie „Indiana Jones 5”, którego premiera ma mieć miejsce 10 lipca 2020 roku. Do obrazu z Harrisonem Fordem muzykę napisze John Williams. Do serii powrócą także jej weterani, Kathleen Kennedy i Frank Marshall, w roli producentów - byli oni zaangażowani w powstawanie każdej z poprzednich części.

Steven Spielberg potwierdził, że George Lucas będzie pełnić obowiązki producenta wykonawczego. Reżyser dodał, że nigdy nie kręciłby „Indiany Jonesa” bez Lucasa, bo byłoby to szaleństwem.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.