"Toy Story 4" - zobaczcie nowy zwiastun filmu z Super Bowl

Kamil Kacperski
04.02.2019 07:43
Toy Story 4|undefined Fot. kadr z wideo

Finał ligi NFL to nie tylko święto dla fanów amerykańskiego sportu - to również wspaniała okazja do zaprezentowania swoich nadchodzących produkcji filmowych. Z tej możliwości skorzystał Disney, który zaprezentował nowy spot promocyjny "Toy Story 4". Zobaczcie wideo.

Nowy spot telewizyjny został wyemitowany podczas Super Bowl 53 i trwa zaledwie 30 sekund. Nie mniej, daje nam pierwszy rzut oka na nową wersję pastereczki Bou, ukochanej Chudego z oryginalnej trylogii. Niestety, nowy materiał promujący "Toy Story 4" nie zdradza nam zbyt dużo informacji o fabule. Widzimy za to, że Buzz Astral staje się "niewolnikiem" w wesołym miasteczku. Tam właśnie dzielny żołnierz poznaje Kwaka i Bunia, którzy w polskiej wersji językowej są grani przez Abelarda Gizę i Wojtka Tremiszewskiego. 

Toy Story 4 - spot z Super Bowl

Niestety, na razie materiał nie jest jeszcze dostępny w języku polskim, zachęcamy więc do obejrzenia oryginalnej, anglojęzycznej wersji nowego spotu promującego "Toy Story 4":

Przeczytaj także

Trudno nie odnieść jednak wrażenia, że Disney nieco zmarnował tegoroczny Super Bowl. Owszem, w sieci pojawiły się również spoty "Avengers: Endgame" i "Kapitan Marvel", ale finał NFL był świetną okazją do pokazania "Gwiezdnych wojen IX", "Króla Lwa" albo "Aladyna", czyli filmów, o których wiemy mniej, niż o "Toy Story 4".

Toy Story 4 z nowym zwiastunem

A cóż wiemy na temat "Toy Story 4"? Niezbyt wiele - m.in. Tom Hanks zdradził w 2018 roku, że finał filmu "ma być ekstremalnie wzruszający", a sam Disney poinformował, iż w produkcji pojawi się Keanu Reeves. Wcześniej opublikowane opisy fabuły mówiły zaś o tym, że zabawki wyruszą na poszukiwania pastereczki Bou, która jednak wydaje się być cała i zdrowa w powyższym spocie. Kto wie, może sceny ze spotu odbywają się jeszcze sprzed jej porwania?

Czy film dorówna poprzednim częściom serii? Tego dowiemy się 9 sierpnia 2019 roku, kiedy "Toy Story 4" trafi do kin.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.