Trwa śledztwo w sprawie kolejnych przestępstw seksualnych, których miał się dopuścić Kevin Spacey

Sergiusz Kurczuk
04.07.2018 09:57
Kevin Spacey|undefined Fot. NICHOLAS KAMM/East News

Pojawiły się nowe oskarżenia w kierunku Kevina Spacey. Trzej mężczyźni zgłosili, że w ciągu ostatnich kilku lat byli molestowani przez aktora.

Kevin Spacey do niedawna był wielką gwiazdą świat filmu i seriali. Jego kariera rozpadła się pod koniec roku 2017, kiedy aktor Anthony Rapp, znany z serii „Star Trek” wyznał, że był molestowany seksualnie przez aktora w okolicach roku 1986. Miał wówczas 14 lat. Spacey wyznał, że nie pamięta takiego zdarzenia, ale postanowił z góry przeprosić wszystkie osoby, które kiedykolwiek skrzywdził. Aktor natychmiast stał się persona non grata. Stracił główną rolę w serialu Netfliksa „House of Cards oraz wycięto go z filmu „Wszystkie pieniądze świata i zastąpiono Christopherem Plummerem. Obecnie toczy się śledztwo w sprawie 3 przestępstw na tle seksualnym, do których miało dojść w Londynie w latach 2005-2008. Ostatnio pojawiły się trzy nowe oskarżenia.

Kevin Spacey znowu oskarżony o molestowanie seksualne

Jak donosi portal TMZ, brytyjska policja bada kolejne doniesienia na temat aktora. W sprawie bierze udział wydział zajmujący się przestępstwami seksualnymi na nieletnich. Dwóch mężczyzn zgłosiło się do wymiaru ścigania w lutym 2018 roku. Jedna z ofiar twierdzi, że Spacey molestował ją w roku 2008. Drugi mężczyzna miał być skrzywdzony przez gwiazdora w 2013 roku. W kwietniu pojawił się olejny poszkodowany, który według New York Times był molestowany w roku 1996. Policja wszczęła postępowanie w przypadku nowych spraw. Spacey nie skomentował na razie kolejnych oskarżeń o molestowanie seksualne. 

Nie oznacza to jednak, że aktor całkowicie zniknął z ekranu. 19 lipca 2018 roku odbędzie się premiera filmu „The Billionaire Boys Club”. Spacey wcielił się w nim w homoseksualnego bogacza, który stanie się przeciwnikiem głównych bohaterów. Produkcja została nakręcona w roku 2016 i twórcy zdecydowali się w końcu wypuścić film. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.