Twórca "Black Mirror" i Hugh Grant zapowiadają wspólny projekt. Będzie to film o 2020 roku

01.12.2020 14:17
Hugh Grant Fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Hugh Grant i Charlie Brooker, twórca serialu "Black Mirror" pracują nad wspólną produkcją. Będzie to mockument o wyjątkowym 2020 roku. 

Hugh Grant udzielił niedawno obszernego wywiadu dla serwisu vulture.com. W rozmowie ujawnił swoje najbliższe plany zawodowe. Okazało się, że aktor wspólnie z twórcą "Black Mirror" planuje podsumować rok 2020 filmem.

2020 rok zbliża się ku końcowi, jednak na zawsze zapisze się w historii świata jako wyjątkowy ze względu na skutki pandemii koronawirusa. Puste ulice, zamknięte knajpy, brak koncertów, hucznych premier kinowych czy festiwali. Święta spędzane z dala od bliskich, zakupy w maseczkach, praca zdalna, przepełnione szpitale i ogólnoświatowy kryzys. Tak szalone czasy na pewno pozostaną długo w naszej pamięci.

Hugh Grant i Charlie Brooker stworzą film o 2020 roku

Zadba o to także aktor Hugh Grant i Charlie Brooker, twórca głośnego serialu "Black Mirror". Grant w wywiadzie dla Vulture zdradził, że filmowcy pracują nad wspólnym projektem. Ma być nim produkcja utrzymana w stylu mockumentu, czyli fikcji, która próbuje naśladować dokument. Temat? Rok 2020.

Polecamy

Spora część rozmowy Granta z dziennikarzem dotyczyła serialu "Od nowa", który spotkał się ostatnio z bardzo ciepłym przyjęciem widzów. Jednak aktor zdradził, co ma w najbliższych zawodowych planach.

Charlie Brooker stworzył mockument o 2020 roku. Gram w nim historyka, który udziela wywiadu na temat tych 12 miesięcy. W sumie jestem całkiem odrażającą postacią. Spodoba ci się moja peruka.

Film ma trafić na Netfliksa. Data premiery, póki co pozostaje tajemnicą.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.