Twórca "Ghostbusters 3" o współpracy z Finnem Wolfhardem, Mckenną Grace i Carrie Coon

10.06.2019 13:05
Foto: LFI/Avalon.red/REPORTER; kadr z wideo; AdMedia / Splash News/EAST NEWS; Brian To / WENN.com/agefotostock/East News|undefined Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER; kadr z wideo; AdMedia / Splash News/EAST NEWS; Brian To / WENN.com/agestock/East News

Jason Reitman, twórca zbliżającego się sequela "Ghostbusters", skomentował współpracę z trójką głównych aktorów.

Niezatytułowany sequel kultowego filmu "Ghostbusters", określany aktualnie jako po prostu "Ghostbusters 3", wejdzie do kin już latem 2020 roku. Obecnie niewiele wiemy na temat produkcji, z wyjątkiem nazwisk trójki aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów. Właśnie na ich temat wypowiedział się ostatnio twórca filmu.

Twórca "Ghostbusters 3" o współpracy z Finnem Wolfhardem, Mckenną Grace i Carrie Coon

Jason Reitman jest zarówno reżyserem jak i scenarzystą filmu "Ghostbusters 3". W jednym z ostatnich wywiadów opowiedział on o współpracy z Finnem Wolfhardem, Mckenną Grace i Carrie Coon. Trójka aktorów wcieli się w filmie w rodzinę, która posiada tajemnicze powiązania z oryginalną ekipą Pogromców Duchów.

Cóż mogę powiedzieć bez zdradzania szczegółów fabuły? To trójka naprawdę wspaniałych aktorów!

O istnieniu Carrie Coon dowiedziałem się, gdy zobaczyłem ją w "Zaginionej dziewczynie", gdy niejako skradła dla siebie cały film. Potem zobaczyłem ją w "Fargo" i wówczas objawiła się dla mnie jako ktoś na kogo patrzysz i myślisz „muszę znaleźć sposób żeby pracować z tą osobą”. Zacząłem nawet pisać kwestie jej głosem, bo wiedziałem już, że będzie idealna.

Carrie Coon, Foto: MGM TELEVISION / Album/EAST NEWS

Sercem projektu jest 12-letnia bohaterka, w którą wciela się Mckenna Grace. Dziewczynka opisywana jest jako "dziecko nauki", a wycieki z taśm castingowych sugerują, że będzie to postać autystyczna.

Mckennę Grace widziałem w filmie "I, Tonya", gdzie była naprawdę wyjątkowa. Potem była młodą Kapitan Marvel. Gdy przyszła na czytanie, była fantastyczna.

No i jeszcze Finn Wolfhard. Cóż więcej mogę o nim powiedzieć poza tym, że jest doskonały? Ciężko mi się wypowiadać nie zdradzając niczego z fabuły filmu. Powiem wam tylko, że będą duchy, będzie polowanie na duchy i będzie bardzo strasznie.  

McKenna Grace, foto: Steve Dietl/Netflix/The Hollywood Archiv/agefotostock/East News
Przeczytaj także

Finn Wolfhard, Mckenna Grace i Carrie Coon – przygotowania do ról w "Ghostbusters 3"

Jason Reitman wypowiedział się również w kwestii przygotowania aktorów do występu w filmie.

Grace kocha "Ghostbusters". Ma pełno zdjęć z dzieciństwa w stroju Pogromców Duchów, a gdy poznała mojego ojca [reżysera oryginalnej franczyzy – przyp. red.] zaczęła płakać.

Dzieliliśmy również bardzo wzruszający moment. Pamiętam jak kiedyś widziałem nagranie, na którym Steven Spielberg informuje Henry'ego Thomasa, że dostał rolę Elliota w "E.T." i Henry zaczyna płakać. Podobną sytuację miałem z Mckenną, gdy jej powiedziałem.

Rzadko kiedy ma się okazję powiedzieć aktorowi osobiście, że otrzymał rolę w filmie. Mi się udało z Mckenną i z miejsca zaczęła płakać. Była bardzo podekscytowana i od razu zaczęła rysować obrazy Ghostbusters do naszego biura. Jeśli szukacie fana Pogromców Duchów to nie znajdziecie większego niż Mckenna Grace. Dlatego tak bardzo się cieszę, że to ona jest w samym centrum wydarzeń w filmie.

Również Finn Wolfhard, zdaniem reżysera, jest solidnie przygotowany do występu w filmie, gdyż niejako posiada już doświadczenie w tej kwestii. W 2. sezonie "Stranger Things" odkrywany przez Finna Mike Wheeler na Halloween przebrał się właśnie za jednego z członków Pogromców Duchów.

Finn przeszedł już pierwszy trening, nosił strój Pogromców Duchów, więc jest gotowy. A Carrie Coon jest rzecz jasna wielką fanką, więc również jest przygotowana.

Foto: kadr z serialu Fot. Foto: kadr z serialu "Stranger Things"

"Ghostbusters 3" – premiera, obsada

Szczegóły fabuły filmu "Ghostbusters 3" są na ten moment nieznane. W rolach głównych wystąpią Carrie Coon, Mckenna Grace i Finn Wolfhard. Premiera produkcji zaplanowana jest na 10 lipca 2020 roku.

Zobacz też: Do kogo zadzwonicie? Do Pogromców duchów! Zobaczcie teaser "Ghostbusters 3"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.