Twórca oryginalnych "Pogromców duchów" obejrzał już reboot serii. Rozpłakał się

19.01.2021 11:22
Dan Aykroyd, Bill Murray i Harold Ramis - Pogromcy duchów - kadr z filmu Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Ivan Reitman - reżyser oryginalnej serii "Pogromcy duchów" obejrzał już nową wersję filmu stworzoną przez swojego syna. Filmowiec  rozpłakał się na seansie.

Fani "Pogromców duchów" wciąż czekają na nową wersję słynnej komedii. Z powodu pandemii koronawirusa premiera filmu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" została opóźniona. Reboot oglądał jednak Ivan Reitman - reżyser oryginalnej serii. Filmowiec zareagował podczas seansu bardzo emocjonalnie.

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - Ivan Reitman płakał podczas seansu

Obie części "Ghostbusters" wychowały kilka pokoleń widzów. Od premiery jedynki minęło jednak prawie 40 lat, więc trudno się dziwić, że dla młodszych odbiorców klasyka może być już trudna do przetrawienia. Nic więc dziwnego, że po latach postanowiono odświeżyć serię.

Polecamy

Za film "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" odpowiada Jason Reitman, który jest synem reżysera oryginału. Reboot jest więc ważny dla filmowca z wielu powodów. Reitman udzielił ostatnio wywiadu na temat nowych "Pogromców duchów" w rozmowie z Empire. Reżyser zdradził, że odbył się jeden z przedpremierowych pokazów filmu. Wyjawił też, jak na produkcję zareagował jego ojciec.

Mój ojciec rzadko wychodził z domu z powodu pandemii koronawirusa. Ale zrobił test, założył maskę i pojechał do siedziby Sony, żeby obejrzeć film w studiu. Po wszystkim się rozpłakał i powiedział: "Jestem taki dumny, że jestem twoim ojcem". To był jeden z najwspanialszych momentów w moim życiu.

Wygląda więc na to, że "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" zapowiadają się jako godny następca oryginału z lat 80., co powinno ucieszyć wszystkich fanów "Ghostbusters". Na razie na temat filmu wiadomo jednak niewiele. Twórcy zdradzili jedynie, że nowymi głównymi bohaterami będą nastolatkowie w jakiś sposób powiązani z oryginalnymi duchołapaczami.

Polecamy

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - kiedy premiera?

W nowej wersji "Pogromców duchów" zobaczymy niektóre gwiazdy oryginału oraz aktorów, którzy w serii dopiero zadebiutują. W obsadzie znaleźli się między innymi Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver, Annie Potts oraz McKenna Grace, Finn Wolfhard, Carrie Coon i Paul Rudd. Film trafi do kin 11 czerwca 2021 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.