Twórcy "Avengers: Endgame" zrobią kolejną adaptację komiksu. W roli głównej Millie Bobby Brown

22.12.2020 14:44
Twórcy "Avengers: Endgame" zrobią kolejną adaptację komiksu. W roli głównej Millie Bobby Brown Fot. Invision/Invision/East News

Joe i Anthony Russo zamierzają stworzyć kolejną adaptację komiksu. Tym razem padło na "Electric State", w którym główną rolę zagra Millie Bobby Brown.

Bracia Russo zrealizują kolejną adaptację komiksu

Bracia Russo w adaptowaniu komiksów nie mają sobie równych - panowie mają na koncie chociażby 4 filmy dla Marvel Studios (dwa o Kapitanie Ameryce i dwa o Avengers). Do swojego resume dopiszą kolejną produkcję na podstawie powieści graficznej - tym razem wyreżyserują i wyprodukują "Electric State" z Millie Bobby Brown w roli głównej.

Polecamy

Gwiazda "Stranger Things" i "Godzilli 2" zagra nastoletnią dziewczynę żyjącą w alternatywnej przyszłości, która poznaje dziwnego, ale kochanego robota. Ten okazuje się być prezentem od jej zaginionego brata. Razem duet wyrusza w podróż by odnaleźć chłopaka, przeżywając mnóstwo przygód i odkrywając sporą tajemnicę dotyczącą otaczającego ich świata.

Scenarzystami filmu na podstawie książki Simona Stålenhaga są Christopher Markus i Stephen McFeely. Dla fanów MCU są to prawdopodobnie znane nazwiska - panowie napisali bowiem wszystkie trzy części przygód Kapitana Ameryki, a także "Avengers: Infinity War" oraz "Endgame", więc wiedzą dokładnie jak współpracować z braćmi Russo.

Producentami "Electric State" są również Andy i Barbara Muschietti, którzy pracowali przy dwóch częściach "Tego", a teraz przygotowują film o Flashu z Ezrą Millerem w roli głównej. Anthony i Joe Russo zareagowali na oficjalne potwierdzenie filmu w oświadczeniu prasowym udostępnionym przez Universal Studios. Przy okazji lekko dogryźli Warner Bros. i ich decyzji o pokazywaniu filmów na HBO Max:

Jesteśmy podekscytowani, że możemy pracować z Universal, które zobowiązało się do pokazania filmu "Electric State" w kinach. To niesamowite dla nas, jako filmowców, ale także dla fanów, którzy nadal chcą oglądać filmy w kinach. To również pozytywny znak dla naszego społeczeństwa - powoli zaczynają być dostępne szczepionki, co pozwoli na powrót kin do pełni zdrowia. 

Zanim dojdzie do realizacji "Electric State", bracia Russo zrealizują dla Netfliksa "The Gray Man", szpiegowskiego thrillera z Chrisem Evansem i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Niestety, na razie daty premiery obydwóch filmów są nieznane. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.