Ujawniono, jak będzie wyglądał kostium Nightcrawlera w filmie „Dark Phoenix”

Sergiusz Kurczuk
29.08.2018 15:42
Ujawniono, jak będzie wyglądał kostium Nightcrawlera w filmie „Dark Phoenix” Fot. kadr z filmu X-Men: Apocalypse

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu filmu „Dark Phoenix”, ukazujące nowy kostium członka X-Men, znanego jako Nightcrawler. Fani  komiksów Marvela powinni być zadowoleni. 

Twórcy filmu „Dark Phoenix” nie spieszą się z jego premierą. Początkowo nowa część serii „X-Men” miała zadebiutować w październiku 2018 roku. W końcu jednak przeniesiono datę kinowego debiutu. Niektórzy fani zaniepokoili się do tego stopnia, że uznali, iż studio 20th Century Fox skasowało „Dark Phoenix” i inne tytuły związane z mutantami. Na szczęście opóźnienia wynikają jedynie z powodu dokrętek. W internecie pojawiło się kolejne zdjęcie z planu zdjęciowego filmu, na którym widzimy Kodiego Smit-McPhee - odtwórcę roli Nightcrawlera, prezentującego nowy kostium teleportującego się mutanta.

„Dark Phoenix” - Nightcrawler ma nowy kostium 

Fani komiksów o X-Men, oglądając filmy na ich podstawie, mogą mieć żal do twórców z powodu kostiumów niepokrywających się z oryginalnymi strojami. Mutanci Marvela charakteryzują się jaskrawymi uniformami. Tymczasem szafy kinowych odpowiedników wieje nudą. Tę sytuację naprawiono w filmie „X-Men: Pierwsza klasa” i pierwsze fotki z planu wskazały, że w „Dark Phoenix” znowu zobaczymy żywe elementy. Widocznie twórcy zmienili zdanie i zastąpili stroje inspirowane serią „New X-Men” całkiem nowymi kostiumami. Na to przynajmniej wskazuje zdjęcie przedstawiające Nightcrawlera. 

Jak widać, nowy kostium jest w rzeczywistości starym dobrym uniformem, z którego słynie komiksowy mutant. Czarno-czerwona kolorystyka i charakterystyczne wycięcia sprawiają, że w „Dark Phoenix” zobaczymy takiego Nightcrawlera, jakim chcieli go widzieć fani od samego początku. 

3 Fot. foto: kadr z komiksu Amazing X-Men vol. 2 #3

„Dark Phoenix” - kiedy premiera? 

Czy Kurt Wagner przez cały film będzie posługiwał się swoim klasycznym strojem? A może w międzyczasie wskoczy w czarno-żółte wdzianko, pasujące do uniformów swoich kompanów. O tym dowiemy się za jakiś czas. „Dark Phoenix” wejdzie do kin 14 lutego 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.