Ukazał się pierwszy teaser filmu o koronawirusie. Wśród bohaterów między innymi corona-zombies

27.03.2020 11:28
Corona Zombies|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź pierwszego w historii filmu o koronawirusie. W produkcji pojawią się zombie w maseczkach chirurgicznych.

Pandemia koronawirusa rozprzestrzenia się niemalże po całym świecie. Rządzący próbują walczyć z chorobą i dbać o bezpieczeństwo swoich obywateli. Społeczeństwo od tygodni trwa w obowiązkowej kwarantannie, która jest jedynym sposobem na spowolnienie rozprzestrzeniania koronawirusa. W związku z sytuacją ucierpi prawie każda gałąź gospodarki. Tanieje benzyna, nie działają kina, teatry, wstrzymano produkcje filmowe, odwołano trasy koncertowe, restauracje, puby, szkoły i biura turystyczne pozostają zamknięte. Jednak są tacy, którzy w koronawirusie widzą inspirację do tworzenia.

Corona Zombies: Teaser pierwszego filmu o koronawirusie

Kilka dni po ogłoszeniu obowiązkowej kwarantanny w Polsce, w sieci pojawiły się pierwsze książki dotyczące wirusa. Tym razem ogłoszono premierę filmu opowiadającego o czasach apokalipsy wywołanej zarażeniami koronawirusem.

Przeczytaj także

Pomysł na produkcję pochodzi ze studia Full Moon Features, a jej premiera odbędzie się za pośrednictwem aplikacji firmy. "Corona Zombies" trafi także na platformę Amazon Prime. Jak opowiadają twórcy filmu w rozmowie z "Joblo":

Nasze studio zawsze trzymało się teorii, żeby z trudnymi czasami, w jakich przyszło nam żyć, radzić sobie poprzez rozrywkę. Film to odpowiedź na panikę związaną z pandemią koronawirusa. Jest głupi, krwawy, satyryczny. To wizja pełna absurdów, zakładająca, że wirus wymknie się spod kontroli.

W filmie ofiary koronawirusa zmieniają się w zombie i pomagają wirusowi zarażać i zabijać kolejne osoby.

Premierę produkcji zaplanowano na 10 kwietnia. Do tego czasu na stronie studia można zamówić limitowany plakat "Corona Zombies" autorstwa Ryana Brookharta. W sieci pojawiła się także krótka zapowiedź produkcji, na której widzimy jednego z zombiaków w masce chirurgicznej.

Twórcy filmu zapowiadają go słowami:

Rząd nie reaguje! Wpływowi ludzie wzruszają ramionami! Brakuje papieru toaletowego na całym świecie! A wirus sprawia, że jego ofiary powstają z martwych i zabijają! A ludzie, których zabiją...też powstają i zabijają dalej!

Zobacz też: Coronavirus Challenge: Influencer zarażony koronawirusem po wylizaniu muszli klozetowej 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.