Ukazał się zwiastun kolejnej odsłony kultowej serii "American Pie". Wygląda... koszmarnie

13.08.2020 10:07
Foto: Universal/Courtesy Everett Collection/ East News (zdjęcie poglądowe)|undefined Fot. Universal/Courtesy Everett Collection/ East News (zdjęcie poglądowe)

Kolejny segment niemalże kultowej już serii doczekał się zwiastuna. Jak prezentuje się "American Pie Presents: Girls' Rule"?

"American Pie" to znana seria pikantnych komedii o licealistach i studentach oraz ich łóżkowych podbojach. Jak widać, mimo upływu lat filmy wciąż cieszą się popularnością o czym świadczyć może powstanie kolejnej odsłony.

"American Pie Presents: Girls' Rule" - zwiastun

Zwiastun filmu "American Pie Presents: Girls' Rule" prezentuje się następująco:

Trzeba przyznać, że choć filmy spod szyldu "American Pie" nigdy nie prezentowały wysokiego poziomu artystycznego, tak źle jeszcze chyba nie było. Czy to kwestia słabego zwiastuna, czy czeka nas kolejna głupkowata i niesmaczna komedia? Przekonamy się 6 października 2020 roku, gdy "American Pie Presents: Girls' Rule" trafi do cyfrowej dystrybucji oraz na DVD. W kinach jednak nie zawita.

Przeczytaj także

Głównymi bohaterkami będzie grupa nastolatek Annie, Kayla, Michelle i Stephanie, które postanawiają zaszaleć w ostatniej klasie. Nie zabraknie alkoholu, wulgaryzmów, tanich żartów, pikantnych scen oraz oczywiście Stiflera. W rolach głównych wystąpili: Natasha Benham, Madison Petis, Lizze Broadway, Camaron Engels, Zachary Gordon, Piper Curda i Dylan Lawson. Stanowisko reżysera pełnił Mike Elliott, zaś scenariusz napisali David H. Steinberg i Blayne Weaver.

"American Pie Presents: Girls' Rule" to piąty spin-off, a jednocześnie dziewiąty segment serii zapoczątkowanej w 1999 roku.

 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.