Nowe zdjęcia z "Uncharted" zapowiadają nadchodzące przygody Toma Hollanda w roli Nathana Drake'a

04.01.2021 15:07
Tom Holland Fot. Invision/East News

Z okazji nowego roku Sony podzieliło się z fanami "Uncharted" nowymi zdjęciami z nadchodzącego filmu, w którym Tom Holland wcieli się w młodego Nathana Drake'a.

Oczekiwanie na zapowiadany od kilku lat film "Uncharted" staje się coraz bardziej nieznośne. By osłodzić ten trudny czas, wytwórnia Sony zaprezentowała cztery nowe zdjęcia zapowiadające produkcję z Tomem Hollandem, Markiem Walhbergiem i Antonio Banderasem w rolach głównych.

Polecamy

"Uncharted": nowe oficjalne zdjęcia z filmu

W październiku 2020 mieliśmy okazję przekonać się, że Tom Holland jako Nathan Drake prezentuje się znakomicie. Teraz do oficjalnych materiałów z filmu na podstawie gry "Uncharted" dorzucono cztery kolejne fotosy. Na żadnym z nich nie widać niestety głównych bohaterów w akcji, jednak fani przygód Nathana Drake'a z pewnością odnajdą na nich klucz do fabuły nadchodzącej produkcji.

Film "Uncharted" skupi się na pierwszych przygodach młodego poszukiwacza skarbów o twarzy Toma Hollanda z czasów, kiedy poznał dopiero swojego kompana Sully'ego, w którego wcieli się Mark Walhberg. W filmie, jako główny antagonista, wystąpi także Antonio Banderas. Na ekranie zobaczymy także Tati Gabrielle ("Chilling Adventures of Sabrina") oraz Sophię Ali ("Chirurdzy"). Za reżyserię odpowiada twórca filmowego "Venoma", Ruben Fleischer. Scenariusz oparty o fabułę gry napisali Art Marcum ("Iron Man") i Matt Holloway ("Men in Black: International").

Zobacz także

"Uncharted" - kiedy premiera filmu?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że "Uncharted" ma szanse zająć szczególne miejsce wśród filmów na podstawie gier, które jakościowo rzadko wybijają się powyżej 4/10. Prognozy te podkręcają wypowiedzi osób zaangażowanych w produkcję. Mark Walhberg stwierdził na przykład, że "Uncharted" będzie współczesnym "Indianą Jonesem". Wiele osób przyrównuje też nadchodzący film do całkiem niezłej serii "Tomb Raider".

Mamy nadzieję, że wszystkie te zapowiedzi się ziszczą i nie czeka nas powtórka z "Assassin's Creed", gdzie nawet doskonała obsada nie była w stanie uratować marnego scenariusza. Jednak czy twórcy "Uncharted" pamiętają o tym, że z nakręcaniem wielkiego hype'u wiążę się wielka odpowiedzialność? Przekonamy się już 16 lipca 2021 roku.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.