"Underdog": Eryk Lubos vs Mamed Khalidov w zwiastunie filmu o zawodnikach MMA

Natalia Hluzow
07.11.2018 17:08
Underdog zwiastun|undefined Fot. P.Pedziszewski

"Underdog", pierwszy polski film o MMA z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych, doczekał się oficjalnego zwiastuna. Jak zapowiada się produkcja reżyserowana przez założyciela KSW?

Pierwsza polska produkcja o zawodnikach MMA zadebiutuje na ekranach kin dopiero na początku 2019 roku, ale już teraz wywołała niemałe zamieszanie w branży filmowej. Wszystko za sprawą bliźniaczego filmu "Klatka", w którym jedną z głównych ról również gra Eryk Lubos i który również miał być... pierwszym polskim filmem o MMA. Z niewyjaśnionych przyczyn KSW zrezygnowało jednak ze współpracy z producentami "Klatki", a Maciej Kawulski - współwłaściciel i współzałożyciel Konfrontacji Sztuk Walki - postanowił sam wyreżyserować film na ten sam temat i z tym samym aktorem w obsadzie. W efekcie powstał właśnie "Underdog", którego zwiastun właśnie pojawił się w sieci.

"Underdog" - oficjalny zwiastun filmu o MMA

"Underdog" jest historią upadku i powrotu na szczyt utalentowanego zawodnika MMA. Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) był u szczytu formy, kiedy w walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnił błąd, który przekreślił jego karierę. Wydarzenie to rozpoczęło serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusiło go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. Jak sugeruje zwiastun, w filmie "Underdog" będziemy śledzić jego próbę powrotu do formy i pełną poświęceń i niebezpieczeństw walkę o wszystko.

"Underdog" - kiedy premiera?

Prócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova, dla którego występ w "Underdog" będzie debiutem aktorskim, w filmie wystąpią m.in. Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno i Mariusz Drężek.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Za produkcję filmu odpowiada EKIPA w składzie Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes, zaś koproducentami są Telewizja Polsat i Next Film. Ostatnia z firm odpowiada również za dystrybucję filmu w Polsce.

"Underdog" trafi do kin 11 stycznia 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.