Upiecz sobie Pennywise’a!

Kamil Kacperski
22.09.2017 11:27
|center Fot. kadr z filmu

Czy ty „To” zjesz, czy „To” zje ciebie? Pennywise, klaun z ostatniej ekranizacji książki Stephena Kinga w wersji na słodko!

Przerażający klaun z ekranizacji „Tego” Stephena Kinga jest teraz wszędzie – jednego dnia staje się bohaterem środowiska LGBT, a następnego jest… strasznym ciastem!

Zbliża się Haloween, więc czas powoli zastanawiać się nie tylko nad przerażającymi kreacjami, ale również pomyśleć o tym, co zaserwujemy gościom w tę październikową noc. Kucharze z Koalipops postanowili podzielić się swoim przepisem na straszny tort w kształcie głowy Pennywise’a.

Ostatnio ciężko uwolnić się od wizerunku demonicznego klauna – widzimy go na plakatach, na zwiastunach w telewizji i kinie, a także znajdą się ludzie przebierający się za niego i chodzący na pokazy filmu „To”. Teraz Pennywise może wyskoczyć również z lodówki:

Ciacho zostało bardzo skrupulatnie przygotowane – kształt wycięto z wilgotnego czerwonego aksamitnego ciasta, a następnie udekorowano barwnikami spożywczymi oraz lukrem. JK Denim, autor przerażającego tortu, żartuje na temat swojej kreacji:

Chciałem zaserwować ten tort na imprezie. Chciałem by wyglądał jeszcze bardziej przerażająco, więc skupiłem się na tych cechach, które mnie najbardziej obrzydzają. Teraz nie chcę go podawać moim gościom. Teraz chcę zabić tego głupiego klauna!

Film bije wszelkie rekordy popularności. Myślicie, że to ciasto również będzie hitem?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.