Val Kilmer chce zagrać w „Top Gun 2”

Robert Skowronski
08.06.2017 11:00
Val Kilmer chce zagrać w „Top Gun 2” Fot. kadr z filmu

Filmowy Iceman ma ochotę dołączyć do Toma Cruise'a, by pokazać kilka nowych powietrznych akrobacji. Zobaczcie co zrobił Val Kilmer.

O kontynuacji słynnego filmu w reżyserii Tony'ego Scotta mówiło się już od lat. Wygląda na to, że projekt ma ostatecznie szansę na powstanie, od kiedy Tom Cruise oficjalnie ogłosił, że możemy już zacząć wypatrywać „Top Gun 2”. Aktor wyznał, że plan zdjęciowy wystartuje najpewniej w 2018 roku.

Szczegóły projektu nie są znane. Kandydatem na reżysera jest Joseph Kosinski, ale jeszcze nie potwierdzono jego udziału. Nie wiadomo też kto zjawi się na ekranie. Czy oprócz Toma Cruise'a powrócą gwiazdy oryginalnego dzieła z 1986 roku? Z pewnością ochotę na angaż ma Val Kilmer. Aktor opublikował takie oto zdjęcie z wymownym opisem mówiącym, że wciąż ma to w sobie:

Już wcześniej w 2017 roku aktor w jednym z udzielonych wywiadów powiedział, że z największą ochotą wystąpiłby w filmie „Top Gun 2”. Warto dodać, że projekt zyskał już swój podtytuł, który brzmi „Maverick”. Oto co do tej pory Tom Cruise zdradził na temat filmu:

Będziemy mieć ten sam ton, co w pierwszym filmie. Będziemy tworzyć film w tym samym stylu. Nawet Harold Faltermeyer ponownie napisze muzykę. Będziemy mieć też wielkie, szybkie maszyny.

Aktor został też zapytany o to czy możemy spodziewać się na ekranie słynnej sceny z meczu siatkówki w odświeżonej wersji?

Będą odrzutowce - bardzo szybkie odrzutowce. Zobaczymy też lotniskowiec, może nawet dwa. Mamy już ścieżkę dźwiękową. Będą też aktorzy i motocykl, zdecydowanie motocykl. Może też będzie scena z siatkówką? Może. Zobaczymy. Jeszcze nikomu tyle nie powiedziałem o filmie.

Jeżeli zdaniem Toma Cruise'a to jest wiele, to znaczy, że musimy się po prostu uzbroić w cierpliwość. W oczekiwaniu na więcej informacji przypominamy Wam wspomnianą scenę z siatkówką plażową.

Cruise'a zobaczymy wcześniej w filmach „Mumia” oraz „Barry Seal: Król przemytu”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.