Vega, Stramowski i Bołądź promują służbę w Komendzie Stołecznej Policji

Natalia Hluzow
11.01.2018 11:56
Vega, Stramowski i Bołądź promują służbę w Komendzie Stołecznej Policji Fot. K.Bucholc - KSP

Reżyser wraz z aktorami znanymi z jego filmów „Pitbull”, „Botoks” i „Kobiety mafii” zachęca do wstąpienia w szeregi Komendy Stołecznej Policji.

„Majami” z „Pitbulli” i „Bela” z „Kobiety mafii”, czyli Piotr Stramowski i Olga Bołądź zostali twarzami kampanii Komendy Stołecznej Policji, która ma zachęcić maturzystów do pójścia w ślady bohaterów filmów Vegi. Oczywiście tych stojących po właściwej stronie prawa. Sam reżyser również wystąpił w jednym ze spotów, które znalazły się na oficjalnej stronie warszawskiej policji.

Spoty są elementem kolejnej odsłony akcji „Ty też możesz”, w ramach której policjanci z rejonowych i powiatowych komend spotykają się z młodzieżą ze szkół ponadgimnazjalnych, by opowiadać o swojej pracy i rozdawać poradniki dla kandydatów. Vega i jego aktorzy prezentują się na tle prawdziwych policjantów w kaskach, z tarczami i pałkami, którzy symulują uliczne działania. W tle słychać mocne brzmienia. Wszystko to ma wyglądać jak rasowe kino akcji, którego bohaterem możesz stać się również Ty! Jeśli tylko wstąpisz w szeregi policji z Warszawy. 

Każdy z filmików jest taki sam, różnią się tylko postacią, która wypowiada się na koniec. Niemniej, zachęcamy, by obejrzeć wszystkie:

Choć powyższe spoty nieco śmieszą, trudno odmówić przedstawicielom Komendy Stołecznej Policji kreatywności i zmysłu marketingowego. Cóż może bowiem lepiej zachęcić polską młodzież do wstąpienia do policji, niż wizja zostania badassem w stylu „Majami” z ultrapopularnych filmów Patryka Vegi?... Najnowszy film reżysera, „Kobiety mafii”, w którym będzie można „podziwiać” kolejne brawurowe akcje warszawskich policjantów, trafi do kin już 22 lutego 2018.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.