"Venom 2" - Tom Hardy pokazał 1. zdjęcie złoczyńcy Woody'ego Harrelsona z filmu

17.02.2020 16:00
Venom|undefined Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

Żadnym sekretem jest to, że "Venom 2" przedstawi nam walkę Eddiego Brocka z Cletusem Kasadym/Carnage'em, granym przez Woody'ego Harrelsona. Tom Hardy pokazał pierwsze zdjęcie złoczyńcy z kontynuacji.

"Venom 2" pojawi się w kinach w październiku 2020 roku, a niedawno zakończył się proces zdjęć w Wielkiej Brytanii. Z tego powodu już niedługo zobaczymy prawdopodobnie pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji.

Venom 2 - pierwsze zdjęcie złoczyńcy z filmu. 

Zanim do tego jednak dojdzie, to na Instagramie fotosem z filmu pochwalił się Tom Hardy. Przedstawia ono (w całkiem złej jakości) Woody'ego Harrelsona w roli Carnage'a/Cletusa Kasady'ego. Złoczyńca został przedstawiony w scenie po napisach końcowych z pierwszej części "Venoma". Wówczas zapowiedział, że gdy wyjdzie na wolność, wszyscy będą świadkami rzezi. Dla przypomnienia:

Przeczytaj także

Postać miała wówczas długie i bardzo rude włosy (peruka wyglądała na głowie Harrelsona tragicznie), co teraz zostało zamienione na nieco mniej wystrzałową fryzurę. Kasady jest również ciekawie ubrany. Kolorowa koszula bardzo pasuje do jego barwnej (aczkolwiek wyjątkowo brutalnej) osobowości. Zresztą zobaczcie sami:

Zbyt wielu szczegółów na temat fabuły nie znamy, ale jedno jest pewne - gdy Venom spotka Carnage'a, to definitywnie na ekranie będzie rzeźnia. FIlm "Venom 2" w reżyserii Andy'ego Serkisa zadebiutuje w kinach już w październiku 2020 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.