"Venom 2" - pierwsze nagrania z planu filmu. Przedstawiają złoczyńcę Carnage'a

18.02.2020 12:41
"Venom 2" - pierwsze nagrania z planu filmu. Przedstawiają złoczyńcę Carnage'a Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Venom 2" w reżyserii Andy'ego Serkisa. Ruszyły zdjęcia na lokacji, więc do sieci trafiły nagrania pokazujące jednego z głównych bohaterów - Cletusa Kasady'ego w wykonaniu Woody'ego Harrelsona.

Złoczyńca grany przez Woody'ego Harrelsona został przedstawiony w scenie po napisach końcowych z pierwszej części "Venoma". Wówczas zapowiedział, że gdy wyjdzie na wolność, wszyscy będą świadkami rzezi. Postać miała wówczas długie i bardzo rude włosy (peruka wyglądała na głowie Harrelsona tragicznie), co teraz zostało zamienione na nieco mniej wystrzałową fryzurę. 

Woody Harrelson jako Carnage w nagraniach z planu Venoma 2

Tom Hardy pokazał zdjęcie Cletusa na swoim Instagramie, a niedługo później w sieci pojawiły się nagrania z planu "Venoma", na którym możemy zobaczyć Harrelsona w akcji. Postać jest otoczona przez policję i w pewnym momencie wykonuje dziwny ruch ręką. Najprawdopodobniej dzięki efektom specjalnym zostanie tam dodany Carnage, który jest jednym z pasożytów pochodzących z planety Venoma. 

Przeczytaj także

Biorąc pod uwagę fakt, że Kasady'ego widzieliśmy ostatnio w więzieniu, a tutaj jest już na wolności, to możemy założyć, że jest to scena z początku filmu, gdy psychopata dopiero poznaje swoje możliwości w połączeniu z Carnage'em. To tłumaczy też fakt, że policja podchodzi do niego bardzo blisko - nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo niebezpieczny jest teraz kryminalista. Zresztą zobaczcie sami:

Zbyt wielu szczegółów na temat fabuły nie znamy, ale jedno jest pewne - gdy Venom spotka Carnage'a, to definitywnie na ekranie będzie rzeźnia. FIlm "Venom 2" w reżyserii Andy'ego Serkisa zadebiutuje w kinach już w październiku 2020 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.