"Venom 2" - pierwszy teaser, oficjalny tytuł i nowa data premiery filmu

22.04.2020 08:07
Venom|undefined Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Venom 2". Poznaliśmy oficjalny tytuł i nową datę premiery spin-offu "Spider-Mana".

Fani "Venoma" od dawna czekali na jakieś nowe informacje dotyczące drugiej części spin-offu "Spider-Mana". Doczekali się. Mamy jednak dobrą i złą informację.

"Venom 2" - pierwszy teaser filmu

Miłośnicy historii o czarnym Symbiocie mieli teorię opartą na doświadczeniach z pierwszą częścią. "Venom" doczekał się pierwszego zwiastuna w kwietniu 2018 roku, a do kin trafił w październiku. "Venom 2" miał mieć premierę w październiku 2020 roku, więc fani załadali, że w kwietniu powinien pojawić się pierwszy trailer sequela. Częściowo mieli rację.

Przeczytaj także

Twórcy filmu zaprezentowali bowiem pierwszy teaser. Nie pojawił się w nim żaden materiał wideo, ale wiemy już, jak brzmi oficjalny tytuł "Venoma 2". Teaser trafił między innymi na Instagram Toma Hardy'ego, który ponownie wcieli się w tytułowego antybohatera.

Tytuł drugiej części "Venoma" to "Let There Be Carnage". Słowo "Carnage" w pewnym momencie przybiera kolor czerwony, co oczywiście odnosi się do nowego przeciwnika Eddiego Brocka. Podtytuł można rozumieć dosłownie: "Niech rozpocznie się rzeźnia", ale każdy fan komiksów Marvela doskonale wie, że jeden z najpopularniejszych wrogów Venoma nosi pseudonim Carnage. Wcieli się w niego Woody Harrelson. Mamy nadzieję, że polscy dystrybutorzy zostawią tytuł w oryginale.

Przeczytaj także

"Venom 2" - kiedy premiera?

Dobra wiadomość za nami, czas na tę gorszą. Pierwszy teaser "Venoma 2" zdradził nie tylko oficjalny podtytuł, ale również nową datę premiery. Niestety film trafi do kin z lekkim poślizgiem. Początkowo premiera była przewidziana na październik 2020. Z powodu pandemii koronawirusa, twórcy zdecydowali się przenieść ją na 25 czerwca 2021 roku. Oznacza to, że kolejny z filmów Marvela pojawi się dopiero w przyszłym roku.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Venom 2": Tom Holland wystąpi w nadchodzącym filmie Sony

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.