"Venom: Let There Be Carnage" doczekał się kolejnego zwiastuna. To piękna oda do komiksów z lat 90.

03.08.2021 12:53
"Venom: Let There Be Carnage" doczekał się kolejnego zwiastuna. To piękna oda do komiksów z lat 90. Fot. materiały prasowe/Sony Pictures

W sieci pojawił się nowy zwiastun "Venoma 2" opatrzonego pięknym podtytułem "Let There Be Carnage". Produkcja będzie kontynuowała klimat komiksów z lat 90., który zaprezentowano w pierwszym filmie.

Venom: Let There Be Carnage doczekał się nowego zwiastuna

Eddie Brock i Cletus Kasady zmierzą się w nadchodzącym filmie "Venom 2: Carnage" (bo tak brzmi oficjalny polski tytuł produkcji). Od spotkania Eddiego (Tom Hardy) z Venomem (również Tom Hardy) minął ponad rok i duet w tym czasie stał się zabójczym obrońcą znanym z komiksów Marvela. Dziennikarz postanawia zrewitalizować swoją karierę, a szansą na to jest seria wywiadów z seryjnym zabójcą i certyfikowanym psychopatą Cletusem Kasadym.

Polecamy

Brock stara się dowiedzieć, jakie tajemnice skrywa seryjny zabójca. Kasady robi to samo - w wyniku wypadku (Cletus rzuca się na Brocka, wysysając kilka kropel jego krwi), morderca zostaje zainfekowany przez pasożyta, stając się machiną do zabijania o imieniu Carnage. Zapowiedź tego krwawego starcia możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Reżyser filmu Andy Serkis (Cezar z "Planety małp", Gollum z "Władcy Pierścieni") wyjaśnił w rozmowie z IGN, że symbionty tylko uwypuklają najmocniejsze cechy charakteru ich nosicieli. Dlatego Venom jest w gruncie rzeczy antybohaterem, a Carnage jest przerażającym potworem:

Carnage może się zmienić w mgłę. Może zmienić swoje ciało w różne macki. Przybiera różne formy, jest żywą bronią. Symbionty są odzwierciedleniem osobowości ich nosicieli, a często nawet uwypuklają ich najmocniejsze cechy. Dlatego Carnage jest mroczny, ale też zabawny, dziwny i przebiegły. Cletus jest bardzo inteligentny i ma bardzo dobre poczucie humoru. Chcieliśmy, żeby Carnage to odzwierciedlał.

W rolach głównych wystąpią Tom Hardy, Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott, Stephen Graham oraz oczywiście Woody Harrelson. Film "Venom 2: Carnage" zadebiutuje w kinach już 24 września 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.