Vin Diesel i Aaron Taylor-Johnson zagrają członków Inhumans w jednym z seriali Marvela?

16.10.2019 11:24
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Avengers: Czas Ultrona"/ Marvel Studios

Wygląda na to, że aktorzy znani z filmów MCU wejdą w zupełnie inne role. Vin Diesel i Aaron Taylor-Johnson są rozważani do ról w serialu Marvela.

Członkowie nieludzkiej rodziny królewskiej, znani jako Inhumans, otrzymali już własny serial. Produkcja okazała się jednak katastrofą i została skasowana po zaledwie jednym sezonie. Wygląda jednak na to, że Marvel nie zamierza zrezygnować z tak ciekawych postaci i część z nich planuje umieścić w jednym z nadchodzących seriali. Co ciekawe, zgodnie z pogłoskami, włodarze Marvela planują obsadzić w ich rolach aktorów znanych już fanom filmów MCU.

Vin Diesel i Aaron Taylor-Johnson jako Inhumans?

Jak donosi portal Geeks WorldWide, włodarze Marvela planują umieścić dwóch członków Inhumans w serialu "Ms. Marvel", który zadebiutuje na platformie Disney +. Zgodnie z komiksami tytułowa bohaterka jest potomkinią Inhumans, taki zabieg wydaje się zatem jak najbardziej uzasadniony. 

Zobacz też: She-Hulk, Ms. Marvel i Moonknight - kim są bohaterowie nowych seriali Marvela? 

Bohaterami, o których mowa mają być bracia Black Bolt i Maximus. W serialu "Inhumans" w ich role wcielali się kolejno Anson Mount i znany z "Gry o tron" Iwan Rheon. W "Ms. Marvel" mieliby ich zastąpić Vin Diesel, który podkłada głos Grootowi w "Strażnikach Galaktyki" i dwóch częściach "Avengers" oraz Aaron Taylor-Johnson, którego możecie pamiętać jako Quicksilvera/Pietro Maximoffa - tragicznie zmarłego brata Wandy

Powyższe rewelacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, a fakt, że aktorzy brani są pod uwagę jeszcze nie oznacza, że faktycznie wystąpią w serialu. "Ms. Marvel" zadebiutuje na platformie Disney + w 2022 roku. Scenarzystką i showrunnerką serialu jest Bisha K. Ali

Zobacz też: 10 postaci, które powinny wejść w skład nowej drużyny Avengers. Wśród nich Ms. Marvel

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.