Vin Diesel pokłócił się z The Rockiem? Aktor rozwiał wszelkie wątpliwości

23.06.2021 13:05
Vin Diesel pokłócił się z The Rockiem? Aktor rozwiał wszelkie wątpliwości Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Najwięksi gwiazdorzy "Szybkich i wściekłych", czyli Vin Diesel i Dwayne Johnson mają kosę? Diesel rozwiał wszelkie wątpliwości.

Vin Diesel ma kosę z The Rockiem? Gwiazdor odniósł się do plotek

Vin Diesel nareszcie postanowił się odnieść do potencjalnej kłótni, do której miało dojść między nim, a Dwayne'em Johnsonem na planie "Szybkich i wściekłych 8". 

Polecamy

Dwayne Johnson pierwszy raz pojawił się w serii w 2011 roku. Zagrał Lucasa Hobbsa w "Szybkich i wściekłych 5". Początkowo aktor grał agenta FBI, który ścigał Doma Toretto i jego familię. Jednak w trakcie wydarzeń z kolejnych filmów, Hobbs dołączył do ekipy i razem ścigali niebezpiecznych terrorystów. W sumie grali razem w 4 odsłonach serii (a Johnson pojawił się potem jeszcze w spin-offie z Jasonem Stathamem), aczkolwiek atmosfera za kulisami wcale nie była przyjemna.

W mediach społecznościowych Johnson stwierdził niegdyś, że niektórzy aktorzy z serii zachowywali się w sposób, który jego zdaniem był nieprofesjonalny. Jedną z tych osób miał być podobno Vin Diesel, co poskutkowało tym, że Dwayne Johnson odszedł z głównej serii, występując wraz ze Stathamem we wspomnianym "Hobbs and Shaw". Teraz Diesel wyjaśni jednak, że jakakolwiek "kosa" jest już przeszłością. 

Polecamy

Diesel niedawno miał okazję porozmawiać z magazynem Men's Health i w trakcie dyskusji poruszono temat Johnsona. Z jego słów wynika, że początkiem całego konfliktu mogła być kwestia tego, że Vin Diesel zachowywał się zbyt ostro wobec The Rocka:

Jako producent musiałem powiedzieć: "Okej, bierzemy Dwayne'a Johnsona, który jest synonimem wrestlingu i wciśniemy go na siłę do tego świata, próbując przekonać ludzi, że ta postać jest kimś, kogo nie znają". I Hobbs wszedł do nas razem z drzwiami. To jest coś, z czego jestem bardzo dumny, z tej estetyki. To zajęło nam sporo czasu. Często musieliśmy o to walczyć, przez co mogłem być dla niego zbyt ostry. Ale chciałbym, żeby wszyscy moi aktorzy dawali z siebie wszystko, kiedy coś produkuję.

Reżyserem "Szybkich i wściekłych 9" jest Justin Lin, natomiast w głównych rolach wystąpią: Vin Diesel, John Cena, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Cardi B, Sung Kang, Helen Mirren oraz Charlize Theron. Produkcja zadebiutuje już 25 czerwca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.