Viralowy teaser „Pacific Rim: Uprising”

Sergiusz Kurczuk
21.07.2017 11:41
|north Fot. kadr z filmu

Jaegery powracają, by bronić Ziemi przed Kaiju - potężnymi stworami z innego wymiaru. W sieci pojawił się teaser sequelu „Pacific Rim”, w którym występuje gwiazdor nowych „Gwiezdnych Wojen” John Boyega.

Twórcy filmu „Pacific Rim: Uprising” wpadli na pomysł jak wypromować nową produkcję Legendary i Universal. W sieci pojawił się teaser sequela, ale zamiast krótkich fragmentów filmu widzimy raczej film reklamowy, wyjaśniający czym jest Jaeger. A są to wielkie roboty stworzone do walki z potworami, które pojawiły się na Ziemi, przechodząc przez wyrwę w czasoprzestrzeni. Ludzie, by się bronić, stworzyli mechy, w których starają się pokonać mordercze bestie zwane Kaiju.

W krótkim filmie pojawia się też główny bohater sequela Jake Pentecost, w którego wcielił się John Boyega, znany z najnowszej części „Gwiezdnych Wojen”. Aktor ma na sobie strój do kontrolowania mecha i namawia widzów, by dołączyli do pilotów Jaegerów. Wystarczy wejść na stronę gojaeger.com (i wysłać SMS-a), żeby wziąć udział w wirtualnej zabawie. Na końcu teasera możemy zobaczyć kilka maszyn nowej generacji, które pojawią się w „Pacific Rim: Uprising”. Trzeba przyznać, że twórcy zapowiedzi poszli z duchem czasu i w dość nowatorski sposób podeszli do promocji filmu. Jeśli pomysł z tie-inem w postaci gojaeger.com wypali, twórcy filmu mogą odnieść spory sukces.

„Pacific Rim: Uprising” rozgrywa się 7 lat po bitwie o Wyłom, która miała miejsce w części pierwszej. Od tego czasu ludzkość rozwinęła wielkie mechy, które stały się filarem w obronie przed Kaiju. Młody mężczyzna postanawia zaciągnąć się do Projektu Jaeger, by stawić czoła niebezpieczeństwu zagrażającemu światu. Reżyserem filmu jest Steven S. DeKnight znany z seriali „Daredevil”, „Tajemnice Smallville” oraz „Dollhouse”. Scenariusz opiera się na wskazówkach Guillermo del Toro, reżysera pierwszej części. Oprócz Boyegi w filmie wystąpią Scott Eastwood, Tian Jing, Adria Arjona, Charlie Day, Burn Gorman, Rinko Kikuchi i Karan Brar. Premiera planowana jest na 22 lutego 2018 roku. Jak podobają się Wam nowe mechy?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.