W "Aquamanie" gościnnie wystąpi lalka Annabelle

Sergiusz Kurczuk
06.12.2018 16:24
Aquaman i Annabelle|undefined Fot. kadry z filmów Aquaman i Annabelle

Film "Aquaman" został wyreżyserowany przez Jamesa Wana - twórcę serii horrorów "Obecność". Okazuje się, że w superbohaterskiej produkcji wystąpi nawiedzona lalka Annabelle. 

James Wan stworzył serię "Obecność", która w ciągu kilku lat rozrosła się do całego uniwersum. Jesienią 2018 roku odbyła się premiera najnowszego spin-offu pod tytułem "Zakonnica". W planach jest nie tylko 3. część "Obecności", ale również kolejne filmy poświęcone złym siłom z filmu o parze egzorcystów. Przeklęta lalka Annabelle doczekała się już dwóch produkcji i w przyszłości znowu zobaczymy ją w akcji w kolejnej części mrocznej historii. Zanim to się jednak stanie, nawiedzona zabawka wystąpi... w "Aquamanie".

"Aquaman" - Annabelle jako Easter egg

Chociaż Wan zasłynął jako twórca filmów grozy, studio Warner Bros. powierzyło mu film o morskim superbohaterze DC - Aquamanie. Filmowiec jest znany z umieszczania Easter eggów, więc fani zaczęli się zastanawiać, czy w solowej produkcji i jednym z członków Ligi Sprawiedliwości, zobaczymy jakieś nawiązanie do horrorów Wana. Okazuje się, że tak.

Jak podaje serwis CinemaBlend, Wan potwierdził w wywiadzie, że w "Aquamanie" ukryto Annabelle. 

To bardzo krótkie cameo, ale można ją zobaczyć na dnie oceanu, w scenie, kiedy Arthur Curry i Mera wchodzą do jej statku, by rozpocząć misję. 

Jeśli chcecie zobaczyć występ gościnny, musicie być czujni i mieć szeroko otwarte oczy. Na szczęście potężny Król Siedmiu Mórz nie będzie musiał walczyć z opętaną zabawką. Na jego drodze staną różne przeszkody, ale na pewno o wiele mniej przerażające niż lalka Annabelle. 

"Aquaman" - kiedy premiera?

W filmie o Aquamanie ponownie w tytułowej roli zobaczymy Jasona Momoę. Jego ukochaną - Merę, zagra Amber Heard. W filmie wystąpią również Patrick Wilson jako Ocean Master, Nicole Kidman w roli AtlannyYahya Abdul-Mateen, który wcieli się w Black Mantę. "Aquaman" zadebiutuje 13 grudnia 2018 roku na świecie, a do polskich kin trafi tydzień później - 19 grudnia. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.