W "Black Panther 2" pojawi się bardzo ważny, nowy bohater? Ciekawe informacje

09.11.2021 11:53
W "Black Panther 2" pojawi się bardzo ważny, nowy bohater? Ciekawe informacje Fot. Matt Kennedy/Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/ Everett Collection/East News

W sieci pojawiły się interesujące informacje dotyczące filmu "Black Panther: Wakanda Forever". Plotkuje się od kilku miesięcy o Namorze, ale w produkcji może się pojawić też inna, intrygująca postać.

Black Panther: Wakanda Forever - interesujące plotki na temat filmu

MCU powoli może szykować się do wprowadzenia Young Avengers w swoim świecie - Kamala Khan w "Miss Marvel", Kate Bishop w "Hawkeye", a teraz także... syn T'Challi i Nakii?

Polecamy

Jak podaje Cosmic Circus, w nadchodzącym filmie "Black Panther: Wakanda Forever" pojawi się syn T'Challi i Nakii. Strona twierdzi, że to może być najlepszy sposób na oddanie hołdu tragicznie zmarłemu Chadwickowi Bosemanowi, który odszedł w 2020 roku z powodu raka okrężnicy.

Oczywiście plotek na temat nadchodzącej produkcji było mnóstwo. Fani zastanawiają się w jaki sposób film "Wakanda Forever" będzie oddawał hołd zmarłemu aktorowi. Szef Marvel Studios Kevin Feige potwierdził oficjalnie, że firma nie zamierza zatrudniać innego aktora do roli T'Challi. Dużo mówi się też o tym, że to siostra Black Panthera, Shuri (Letitia Wright) dostanie większą rolę w nowym filmie.

Polecamy

Niedawno wstrzymano prace na planie filmu - Letitia Wright doznała kontuzji. Rzecznicy nie sprecyzowali, co konkretnie stało się aktorce, ale obrażenia miały być niewielkie, a jej wizyta w szpitalu była raczej spowodowana zachowaniem ostrożności, aniżeli wymogiem. Wright niedługo później opuściła placówkę.

Wright, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Winston Duke, Lupita Nyong’o, Florence Kasumba oraz Angela Bassett powrócą do swoich ról z pierwszej części "Black Panther". Reżyserem "Wakanda Forever" będzie twórca oryginału, czyli Ryan Coogler. Produkcja ma zadebiutować w kinach 11 listopada 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.