W "Milionerach" padło pytanie o "Gwiezdne wojny: Imperium Kontratakuje". Czy uczestnik znał odpowiedź?

Kamil Kacperski
18.12.2018 13:16
Han Solo|undefined Fot. kadr z filmu "Gwiezdne wojny: Imperium Kontratakuje"

W najnowszym sezonie popularnego teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego pojawiło się pytanie dotyczące "Gwiezdnych wojen". Znalibyście odpowiedź?

W wyemitowanym 5 listopada 2018 roku odcinku "Milionerów" (tak, wiemy, że się sporo spóźniliśmy), padło pytanie za 1000 złotych, które brzmiało "Kto w V części Gwiezdnych wojen kończy jako płaskorzeźba w karbonicie?". Większość fanów prawdopodobnie znałaby odpowiedź - to Hana Solo spotkał taki niezbyt przyjemny los.

Pan Kamil stwierdził, że właściwie to przepada za "Gwiezdnymi wojnami", jednak nie znał odpowiedzi na to pytanie i wybrał wariant  C, który brzmiał "Luke Skywalker". Niestety, mężczyzna skończył program z pustymi rękoma.

GW Fot. foto: kadr z wideo

Pytania o Gwiezdne wojny w teleturniejach

Nie jest to pierwszy taki przypadek, że w polskich "Milionerach" pada pytanie o "Gwiezdne wojny". Już w samym 2018 roku w programie prowadzonym przez Huberta Urbańskiego zapytano o kolorową część ciała C-3PO, a także o to, która z postaci gwiezdnej sagi zostawiłaby pod prysznicem najwięcej kłaków. Do wyboru byli: Chewbacca, R2-D2, Leia Organa oraz Boba Fett. Natomiast w jednym z grudniowych odcinków programu "Jeopardy" zapytano o film Riana Johnsona, podczas kręcenia którego, Laura Dern nie mogła przestać mówić "pew pew". Chodziło oczywiście o "Gwiezdne wojny: Ostatnich Jedi". 

Gwiezdne wojny IX - kiedy premiera?

Kontynuację walki między Najwyższym Porządkiem i rebeliantami oraz zakończenie wątku Rey, Kylo Rena, Finna i Poe zobaczymy w grudniu 2019 roku, gdy na razie niezatytułowany IX epizod "Gwiezdnych wojen" trafi do kin.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.