W "Ralphie Demolce w internecie" pojawią się Baby Groot, C3-PO i Imagine Dragons

Kamil Kacperski
05.11.2018 15:21
W "Ralphie Demolce w internecie" pojawią się Baby Groot, C3-PO i Imagine Dragons Fot. materiały prasowe

W internecie pojawiła się pełna lista obsady 2. odsłony przygód Ralpha Demolki, z której dowiedzieliśmy się, jakie postaci pojawią się gościnnie w filmie. 

Dowiedzieliśmy się również, jakie licencjonowane postaci z gier pojawią się w nadchodzącym "Ralphie Demolce w internecie". Wszystko to za sprawą użytkowników Twittera i osób, które miały możliwość zobaczenia filmu przed jego oficjalną premierą. Fani będą raczej na pewno zadowoleni z tego, jak wiele ciekawych bohaterów pojawi się w produkcji. 

W sieci pojawiły się pierwsze opinie dotyczące "Ralpha Demolki w internecie". Film jest na razie dość dobrze oceniany przez użytkowników, którzy mieli okazję go zobaczyć. My na razie z opiniami musimy się wstrzymać, ale możemy się za to podzielić pełną listą występów gościnnych, które zobaczymy w 2. części przygód Ralpha Demolki. Uważajcie, bo tekst zawiera spoilery. 

Występy gościnne w "Ralphie Demolce w internecie"

Po Twitterze zaczęła krążyć lista z obsadą filmu, z której dowiadujemy się, że w filmie usłyszymy m.in. Vina Diesela, który wcieli się w Małego Groota ze "Strażników Galaktyki 2", Anthony'ego Danielsa w roli C3-PO z "Gwiezdnych wojen", a także członków zespołu Imagine Dragons, którzy nagrali nawet utwór promujący film. Tak prezentuje się pełna lista nazwisk z obsady "Ralpha Demolki w internecie":

Wśród innych ciekawych nazwisk możemy dostrzec m.in. Michaela Giacchino, znanego kompozytora, który przygotował ścieżki dźwiękowe do takich filmów, jak "Doktor Strange", "Star Trek" (2009), czy "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Ten sam użytkownik Twittera przedstawił także listę postaci z gier wideo, która pojawi się w "Ralphie Demolce w internecie". Wśród nich znajdziemy bohaterów "Fortnite'a", a także Sonica, doktora Eggmana, czy Froggera:

Kiedy premiera "Ralpha Demolki w internecie"?

"Ralph Demolka w internecie" trafi do polskich kin 23 listopada 2018 roku, dwa dni po międzynarodowej premierze. Planujecie obejrzeć produkcję?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.