W Święta znowu obejrzymy "Kevina samego w domu". Kiedy emisja filmu w TV?

20.11.2020 12:27
Kevin sam w domu Fot. East News

"Kevin sam w domu" na Święta w TV. Gdzie i kiedy będziemy mogli obejrzeć świąteczną komedię?

Święta nie mogą się obyć bez filmu "Kevin sam w domu". To nic, że niektórzy oglądali tę produkcję już kilkanaście raz - co roku w telewizji można ponownie obejrzeć ulubioną, świąteczną komedię. Okazuje się, że również w nadchodzące Święta będziemy mogli odświeżyć sobie pamięć i zobaczyć zmagania małego Kevina z włamywaczami.

"Kevin sam w domu" na Święta w TV

Stacja Polsat od wielu lat emituje film z Macaulayem Culkinem w okresie świątecznym. Nie inaczej będzie w tym roku. Produkcję "Kevin sam w domu" obejrzymy w Wigilię, 24 grudnia 2020 o godzinie 20:00. Emitowanie filmu jest bardzo opłacalne dla Polsatu - jak podają wirtualnemedia.pl, w 2019 roku produkcję obejrzało 3,76 mln widzów. W Nowy Rok wyemitowano kontynuację serii, "Kevin sam w Nowym Jorku" - wówczas przed telewizorami zebrało się 3,47 mln widzów.

Polecamy

Film "Kevin sam w domu" opowiada historię małego Kevina, który... zostaje sam w domu. Jego rodzice chcą spędzić Gwiazdkę we Francji, ale w wyniku pośpiechu na samolot, zapominają wziąć ze sobą 8-letniego syna. Kevin zostaje sam, a domem interesują się złodzieje, którzy próbują wtargnąć do domu. Niepozorny chłopak jednak okazuje się być niezłym ziółkiem, które bardzo uprzykrza życie włamywaczom.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.