W VIII epizodzie „Gwiezdnych wojen” Finn ma być „kosmicznym terrorystą”

Natalia Hluzow
20.11.2017 17:14
W VIII epizodzie „Gwiezdnych wojen” Finn ma być „kosmicznym terrorystą” Fot. kadr z wideo

John Boyega, który w „Przebudzeniu mocy” wcielał się w postać Finna, zdradził, że w najnowszej części „Star Wars” jego bohater wróci mocno odmieniony.

Postać Finna poznaliśmy w „Przebudzeniu mocy” jako zbuntowanego Szturmowca, który zaprzyjaźnia się z Rey i przyłącza się do Ruchu Oporu. Choć zaskarbił sobie ogromną sympatię fanów już swoim pierwszym występem w „Star Wars”, w najnowszym, 8. epizodzie ma być jeszcze ciekawszą postacią, która ma własne cele do osiągnięcia i własne misje do wykonania.

Potwierdza to najnowszy spot opublikowany na oficjalnym kanale „Star Wars”. To 40-sekundowe promo nosi tytuł „Bohaterowie” i prezentuje przede wszystkim postać Finna, który – jak sam mówi – „po raz pierwszy ma o co walczyć”.

John Boyega, który w „Gwiezdnych wojnach” wciela się w postać Finna w wywiadzie dla SciFiNow Magazine opowiedział o przemianie swojego bohatera, którego nazwał nawet „kosmicznym terrorystą”. Jak twierdzi:

Wchodząc w VIII [epizod] miałem nadzieję, że dostaniemy więcej informacji na temat miejsca Finna w całej tej historii. I jego historia w tym filmie ukazuje go podejmującego własne decyzje w tej kwestii. Pokazuje, z czym on chce się identyfikować. I myślę, że to jest bardzo ważne. Finn jest teraz znanym, swego rodzaju kosmicznym terrorystą. Inni widzą w nim łotra. A więc powoduje to sporo napięcia. On po prostu nie może już przemierzać kosmosu tak, jak robił to dotychczas.

Nie tylko Finn wróci odmieniony w najnowszej części „Star Wars”. Jak sugerują nowe zdjęcia i okładki Entertainment Weekly promujące „Ostatnich Jedi” (lub jak kto woli „Ostatniego Jedi”), twórcy przygotowali wiele zaskakujących zwrotów akcji w VIII epizodzie „Gwiezdnych wojen”. Kto jest ostatnim bądź ostatnimi Jedi? Czy Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy? Czy Kylo Ren zabije Leię? Jaki wpływ na historię będzie miał powrót Luke’a? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziemy w VIII epizodzie „Star Wars”. Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” już 14 grudnia 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.