W „X-Men: Dark Phoenix” ma zginąć jeden z głównych bohaterów serii o mutantach

Natalia Hluzow
23.11.2017 15:58
W „X-Men: Dark Phoenix” ma zginąć jeden z głównych bohaterów serii o mutantach Fot. kadr z wideo

Według informacji podanej przez sprawdzone źródło, przemieniona w Phoenixa Jean Grey stanie się sprawczynią śmierci jednego ze swoich towarzyszy.

Według twórców materiału opublikowanego na kanale „The Hashtag Show”, w kolejnej części głównej serii X-Men zginie jeden z czołowych przedstawicieli gatunku homo superior. Informacja ta pochodzi oczywiście z tajemnego źródła, ale – jak twierdzą prowadzący – jest pewna i będzie stanowiła kluczowy punkt zwrotny filmu.

Mroczne alter ego Jean Grey już raz stało się sprawcą śmierci jej przyjaciół w filmowym świecie X-Men. W filmie „X-Men: Ostatni Bastion” Jean unicestwiła Cyklopa i Profesora X, kiedy kontrolę nad jej ciałem i umysłem przejęła potężna Phoenix. Tym razem śmierć jednego z towarzyszy Jean ma być totalnie przypadkowa i wynikać z niedostatecznej umiejętności zapanowania nad swoją ogromną siłą. Kiedy moce bohaterki zostaną w pełni wyzwolone, nie będzie potrafiła ich okiełznać. W efekcie emanująca z niej energia uderzy w jedną z najważniejszych postaci i doprowadzi do jej śmierci. Prowadzący twierdzą, że ofiarą nieokiełznanej mocy Phoenix będzie Xavier, Bestia, Mystique lub Magneto.

dark phoenix 1 Fot. foto: kadr z wideo

Zdarzenie to ma pogrążyć Jean w mroku i odmienić ją na zawsze. Ekskluzywny materiał wideo, z którego pochodzą powyższe informacje, możecie zobaczyć poniżej:

Cała ta teoria zgadza się z zapowiedzią, że reżyser filmu, Simon Kinberg, który - co ciekawe - był też odpowiedzialny za scenariusz do filmu „X-Men: Ostatni bastion”, nie zamierza łagodzić historii Jean Grey i jego „X-Men: Dark Phoenix” ma być filmem o wiele bardziej mrocznym i dramatycznym niż poprzednie części serii. Czy zapowiedziana śmierć jednego z głównych bohaterów okaże się prawdą? A jeśli tak, to z kim przyjdzie nam się pożegnać? Tego wszystkiego dowiemy się dopiero w listopadzie 2018 roku. Wcześniej jednak spotkania z mutantami ze świata X-Men czekają nas 13 kwietnia 2018 w związku z premierą filmu „Nowi mutanci” oraz 1 czerwca 2018 przy okazji premiery „Deadpoola 2”.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.