W jaką postać Katherine Langford wcieli się w filmie "Avengers 4"? [WYNIKI SONDY]

Sergiusz Kurczuk
06.11.2018 14:15
W jaką postać Katherine Langford wcieli się w filmie "Avengers 4"? [WYNIKI SONDY] Fot. action press/Reporter/East News

Do obsady "Avengers 4" niespodziewanie dołączyła gwiazda serialu "Trzynaście powodów" Katherine Langford. Na razie nie pojawiła informacja, w kogo wcieli się aktorka. Z tej okazji postanowiliśmy zapytać Was, którą postać Marvela mogłaby zagrać. Kogo wybraliście?

Jednym z najbardziej oczekiwanych filmów pierwszej połowy 2019 roku bez wątpienia jest 4. część "Avengers". W nowym filmie braci Russo zobaczymy ciąg dalszy walki z Thanosem. 22. produkcja dziejąca się w MCU prawdopodobnie będzie momentem przełomowym w całym filmowym świecie. Fani snują teorie, że dojdzie do zmienienia rzeczywistości, co z kolei wpłynie na głównych bohaterów i postacie, które dopiero zadebiutują. W jedną z nich wcieli się Katherine Langford znana z serialu "Trzynaście powodów".

"Avengers 4" - kogo zagra Katherine Langford?

Pod koniec października 2018 roku wyszło na jaw, że do obsady "Avengers 4" dołączyła Katherine Langford. Twórcy, którzy starają się nie zdradzać zbyt wielu informacji na temat swojego filmu, nie ujawnili, w jaką postać wcieliła się młoda aktorka. Fani serii oczywiście mieli swoje pomysły. Postanowiliśmy skorzystać z sugestii i stworzyć sondę, w której zapytaliśmy Was, w jakiej roli widzielibyście Langford w "Avengers 4".

Przechwytywanie

Wyniki nie zaskakują. Zdecydowaną większością głosów (29%) wygrała Kate Bishop - bohaterka, która zadebiutowała w czasie, gdy doszło do upadku grupy Avengers. Łuczniczka przejęła schedę po uznanym za martwego Hawkeye'u i nawet przez jakiś czas posługiwała się jego pseudonimem.

O tym, że Kate Boshop dołączy do MCU, spekulowano już jakiś czas temu przy okazji plotek, dotyczących solowego filmu poświęconego strzelającemu z łuku Avengerowi.

5 Fot. foto: All-New Hawkeye vol. 2 #5

Drugie miejsce (19%) zajęła Stature, czyli Cassie Lang. Córka Scotta Langa pojawiła się już w "Ant-Manie", ale w sequelu jej postać zasugerowała, że marzy o karierze superbohaterki, podobnie jak jej komiksowy pierwowzór.

28 Fot. foto: Mighty Avengers vol. 1 #28

Trzecie miejsce (11%) należy do głosu sztucznej inteligencji zbroi Rescue, którą prawdopodobnie przywdzieje Peepper Potts. Do tej pory poznaliśmy J.A.R.V.I.S.A. i F.R.I.D.A.Y., ale być może w końcu zobaczymy, a racze usłyszymy filmową wersję J.O.C.A.S.T.Y., która w komiksach była kolejnym droidem stworzonym przez Ultrona.

7 Fot. foto: Avengers A.I. vol. 1 #7

"Avengers 4" - kiedy premiera?

Czy fani słusznie przewidują rolę, w którą wcieli się Langford? Na razie film owiany jest tajemnicą i na jego temat wiadomo naprawdę niewiele. Produkcja trafi na ekran już niebawem, bo pod koniec kwietnia 2019 roku. Chociaż do premiery dzieli nas kilka miesięcy, do tej pory nie zaprezentowano zwiastuna, ani nawet plakatu. Najnowsze informacje potwierdzają jednak, że pierwszy trailer zobaczymy jeszcze w roku 2018.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.