W sieci nareszcie pojawiły się pierwsze zdjęcia z nowego filmu "Mortal Kombat"

18.01.2021 12:16
W sieci nareszcie pojawiły się pierwsze zdjęcia z nowego filmu "Mortal Kombat" Fot. kadr z filmu "Mortal Kombat" (1995)/Mary Evans Picture Library/East News

Twórcy nareszcie podzielili się pierwszymi materiałami z nadchodzącego filmu "Mortal Kombat". Zobaczcie ikonicznych wojowników i nowego bohatera na zdjęciach z adaptacji szalenie popularnej serii gier.

W sieci nareszcie pojawiły się pierwsze zdjęcia z Mortal Kombat

Na łamach Entertainment Weekly pojawiły się premierowe kadry z nadchodzącego filmu "Mortal Kombat". Ten ma zadebiutować na HBO Max i w kinach już 16 kwietnia, więc tradycyjnie mielibyśmy już chociaż jeden zwiastun produkcji, ale wygląda na to, że pandemia zmieniła plany na kampanię marketingową.

Polecamy

Z ekstensywnego pierwszego "rzutu okiem" na łamach EW dowiedzieliśmy się np. że Lewis Tan zagra głównego bohatera o imieniu Cole. Ten ma być "zawodnikiem MMA na skraju infamii". Urodził się jednak z tajemniczym piętnem w kształcie logo Mortal Kombat na piersiach. To powoduje, że bierze udział w nowej, bardzo brutalnej podróży:

Kiedy poznajemy Cole'a, to jest w bardzo mrocznym miejscu. Definitywnie brakuje mu szczęścia. Jest skończonym zawodnikiem MMA, który kiedyś był mistrzem, wierzył w samego siebie i miał spore nadzieje na przyszłość. Wszystko się jednak rozpadło.

Polecamy

W trakcie swojej nowej podróży, Cole pozna postaci pokroju Jaxa Briggsa, Sub-Zero, czy Sonii Blade. Grający go Lewis Tan wyjaśnił, że możliwość zagrania jednej z głównych ról w "Mortal Kombat" jest dla niego spełnieniem dziecięcych marzeń. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z produkcji.

Na nich widzimy m.in. Joe Taslima w roli Sub-Zero, Mehcada Brooksa w roli Jaxa Briggsa, czy Josha Lawsona jako Kano:

Film wyreżyserował Simon McQuoid na podstawie scenariusza Grega Russo. W filmie "Mortal Kombat" zobaczymy również m.in. Ludiego Lina jako Liu Kang, Joe Taslima jako Sub-Zero, Tadanobu Asano jako Raidena, Jessikę McNamee jako Sonyę Blade, Mehcada Brooksa jako Jacksona "Jaxa" Briggsa, Josha Lawsona jako Kano, Chin Hana jako Shanga Tsunga, Hiroyukiego Sanadę jako Scorpiona, Maxa Huanga jako Kung Lao, Sisi Stringer jako Mileenę oraz Elissę Cadwell jako Nitarę.

Premierę "Mortal Kombat" zaplanowano na 16 kwietnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.