W sieci pojawił się nowy opis fabuły „Iniemamocnych 2”

Kamil Kacperski
13.02.2018 13:48
W sieci pojawił się nowy opis fabuły „Iniemamocnych 2” Fot. kadr z wideo

A z niego dowiadujemy się nowych informacji dotyczących bohaterów produkcji i trudności, które napotkają na swojej drodze.

„Iniemamocni 2” pojawią się w polskich kinach dopiero w lipcu 2018 roku, ale machina promocyjna już kręci się pełną parą. Już 14 lutego 2018 roku podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, Pixar planuje opublikować nowy zwiastun produkcji. W wigilię tego wydarzenia, podzielili się ze światem nowym opisem fabuły filmu.

Zatem co nowego słychać u rodziny Parrów? Najmłodszy z rodziny, Jack-Jack zaczyna okazywać swoje supermoce, a głowa rodziny, Bob, staje się prawdziwym kurem domowym, podczas gdy jego żona, Helen staje się twarzą kampanii marketingowej:

W „Iniemamocnych 2”, Helen jest poproszona do zostania twarzą kampanii zachęcającej do powrotu superbohaterów. W międzyczasie Bob stara się organizować codzienne życie Wioli, Maksa i Jack-Jacka, który już niedługo zacznie okazywać swoje supermoce.

Ich misja jest jednak przerwana, kiedy pojawia się nowy złoczyńca, który ma przebiegły i bardzo niebezpieczny plan, który zagraża wszystkiemu i wszystkim. Ale Parrowie nie są z tych co się poddają, zwłaszcza, kiedy towarzyszy im ich dobry przyjaciel Mrożon. To jest właśnie to, co sprawia że rodzina jest Iniemamocna.

Iniemamocni 2 - powróci Edna Mode

Pixar opublikował również krótką zapowiedź nowego filmu, przedstawiającą Jack-Jacka, który powoli zaczyna nieumyślnie używać swoich mocy i przypadkowo strzela laserami z oczu. Wiązka jest tak silna, że wypala trzymającemu go Bobowi część włosów na głowie:

Do swoich ról powróci rodzina superbohaterów w obsadzie: Holly Hunter jako pani Iniemamocna,  Craig T. Nelson w roli Pana Iniemamocnego, ich dzieciaki Sarah Vowell (Wioleta) oraz Huck Milner (Maks), a także powracający w roli Mrożona Samuel L. Jackson. Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 roku, natomiast w Polsce dostępny będzie dopiero 13 lipca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.