W sieci pojawił się nowy zwiastun "Spider-Man: Far From Home" pełen spoilerów z "Avengers: Endgame"

06.05.2019 15:39
Spider-Man: Far From Home|undefined Fot. kadr z filmu Spider-Man: Far From Home

Marvel Studios zaprezentowało kolejny zwiastun filmu "Spider-Man: Far From Home". W zapowiedzi pojawiają się spoilery z "Avengers: Endgame", więc oglądacie ją na własną odpowiedzialność!

Sony Pictures i Marvel Studios zaprezentowały nowy trailer filmu "Spider-Man: Far From Home". Zanim jednak obejrzycie zapowiedź, miejsce na uwadze, że została ona przygotowana dla osób, które wcześniej widziały "Avengers: Endgame". Jeden z głównych wątków fabularnych zdradza bowiem losy kinowego świata po wydarzeniach z konfrontacji z Thanosem. Przypomina o tym sam Tom Holland, wcielający się w tytułowego bohatera, który pojawia się na samym początku nagrania.

Przeczytaj także

"Spider-Man: Far From Home" - nowy zwiastun filmu Marvela

Każdy, kto widział 4. część "Avengers" doskonale wie, że herosom udało się przywrócić do życia połowę wszechświata wymazaną przez Thanosa, w tym wielu poległych superbohaterów. Jednym z nich był Spider-Man, którego nowe solowe przygody zobaczymy już niedługo. Jak zapowiada się film "Spider-Man: Far From Home"?

Jak widać, Tom Holland, zwany przez złośliwych Spoiler-Manem, miał rację. Jeśli nie widzieliście "Endgame", nie oglądajcie nowego zwiastuna filmu o Spider-Manie. Zapowiedź nie tylko zdradza śmierć Tony'ego Starka, ale również potwierdza obecność Multiwersum - splecionych ze sobą alternatywnych wymiarów, które tworzą większą całość. Mieszkańcem jednej z tych rzeczywistości jest filmowy Mysterio (Jake Gyllenhaal), który będzie próbował pomóc Nickowi Fury'emu (Samuel L. Jackson) w walce z tajemniczymi stworami powiązanymi z żywiołami. Były dyrektor S.H.I.E.L.D. zwerbuje młodego herosa, by pomógł mu w trudnym zadaniu.

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Nowa zapowiedź rysuje też przyszłość filmów Marvela. Jednym z głównych wątków w 23. produkcji MCU będzie przemiana Petera z nastolatka z supermocami w odpowiedzialnego następcę Iron Mana. Być może w kolejnej części "Avengers" to właśnie Spider-Man będzie zastępował swojego genialnego mentora. O tym przekonamy się za kilka lat. Natomiast zakończenie Fazy Trzeciej nastąpi natomiast już 5 lipca 2019 roku. Wtedy "Spider-Man: Far From Home" trafi do polskich kin.

>>Zobacz też: Aktor z „Aladyna” dołączył do obsady „Spider-Man: Far from Home”. Czy wcieli się w jednego z pierwszych przeciwników superbohatera?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.