W sieci pojawił się opis sceny po napisach z „Aquamana”

Kamil Kacperski
30.07.2018 10:59
Aquaman|undefined Fot. materiały prasowe

W „Aquamanie” podobno pojawi się scena po napisach. Dowiedzieliśmy się również, jak rzekomy fragment produkcji miałaby wyglądać.

Wygląda na to, że „Aquaman” będzie kontynuował tradycję scen po napisach końcowych w filmach DC, które pojawiły się już w „Suicide Squadzie” i „Lidze Sprawiedliwości”. Jak podał portal Discussing Film, produkcja o Arthurze Currym zakończy się krótkim dialogiem pomiędzy dwiema całkiem znanymi postaciami ze świata Detective Comics.

Mianowicie chodzi o doktora Shina oraz Black Mantę, którzy mają rozmawiać na temat Aquamana, który zaszedł za skórę Mancie. Taki opis tej sceny możemy przeczytać na portalu Discussing Film:

Z naszych źródeł dowiadujemy się, że na ten moment w „Aquamanie” jest jedna scena po napisach, w której doktor Stephen Shin (w tej roli Randall Park) oraz Black Manta (Yahya Abdul Mateen II) zapowiadają większą rolę złoczyńcy w następnych filmach o Aquamanie.

Aquaman ze sceną po napisach?

Gdyby coś takiego faktycznie miało miejsce, to byłoby to chyba najlepsze potwierdzenie słów Jamesa Wana, reżysera produkcji, który sam twierdził, że Black Manta będzie postacią drugiego, czy nawet trzeciego planu. Miejmy jedynie nadzieję, że rola Abdula Mateena II nie zostanie ograniczona do bycia „Bobą Fettem” filmu o Aquamanie, bo jego konflikt z Panem Siedmiu Mórz jest jedną z głównych osi fabularnych wielu historii o Arthurze Currym.

Wiemy również na pewno, że Black Manta zaczyna nienawidzić Aquamana po tym, gdy ten „psuje mu imprezę”. Tak przynajmniej aktor powiedział portalowi Comicbook.com, gdy dziennikarze odwiedzili w 2017 roku plan nowej produkcji Jamesa Wana:

Poznajemy Black Mantę w momencie, gdy jest mu naprawdę dobrze. Właśnie wrócił z misji i szykuje się coś w stylu „zmiany gwardii”. A potem przychodzi ten typ, Aquaman, i psuje mu imprezę. Więc wszystko gra, po czym *pstryk* dosłownie w ten sposób sytuacja sięzmienia diametralnie. Manta twierdzi, że „to wszystko wina Aquamana!”, a jego historia staje się opowieścią o zemście.

Aquaman - kiedy premiera?

Czy doniesienia o scenie po napisach okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się dopiero 21 grudnia 2018 roku, kiedy do kin wpłynie „Aquaman”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.