W sieci pojawił się ostatni zwiastun „Predatora”

Kamil Kacperski
31.08.2018 16:51
Predator|undefined Fot. kadr z wideo

Nowy zwiastun pokazuje nieco zabawniejszą stronę filmu o Predatorach, a także kosmiczne psy i relacje między głównymi bohaterami filmu, którzy są nie do końca zdrowymi psychicznie żołnierzami.

Jeżeli ten opis brzmiał dla Was jak mieszanka wybuchowa, to bardzo dobrze, ponieważ taki miał być efekt końcowy. A przynajmniej tak możemy wnioskować po najnowszym zwiastunie „Predatora” w reżyserii Shane'a Blacka („Iron Man 3”, „Kiss Kiss, Bang Bang”), który sam zagrał epizodyczną rolę w oryginalnym filmie z Arnoldem Schwarzeneggerem.

Ostatni zwiastun filmu o kosmicznych zabójcach pokazuje mniej więcej to samo, co poprzednie. Dowiadujemy się nieco więcej o bohaterach produkcji, a także jesteśmy uraczeni całkiem zabawnym żartem o nazwie Predatorów. Postać Olivii Munn twierdzi, że powinni być znani jako „sportowi łowcy”, na co Sterling K. Brown odpowiada jej, że „to prawda, ale Predator brzmi zaje*iście”. Zobaczcie sami:

„Predator” (2018) zacznie nową trylogię?

Producentem „Predatora” jest John Davis - filmowiec związany z marką od samego początku. Davis produkował wszystkie filmy o kosmicznym myśliwym, w tym oba crossovery z ksenomorfami i ma nadzieję, że na produkcji Blacka nie skończy swojej przygody z serią. W rozmowie z Variety przyznał, że liczy na stworzenie nowej trylogii z Blackiem na fotelu reżysera.

Do tej pory ukazały się dwa zwiastuny filmu. W jednym z nich zaprezentowano zupełnie nowego predatora, który według fanowskich teorii jest hybrydą z ksenomorfem. Podczas San Diego Comic Con 2018 ukazał się też trailer wyłącznie dla uczestników imprezy. Pojawiły się głosy, że w zwiastunie wystąpiła samica predatora, ale ta informacja nie została jeszcze potwierdzona. 

Kiedy premiera „Predatora”?

„Predatora” zobaczymy już 21 września 2018 roku, kiedy film w reżyserii Shane'a Blacka trafi do kin. W filmie oprócz Olivii Munn i Sterlinga K. Browna zagrają jeszcze m.in. Boyd Holbrook, Keegan-Michael Key, Alfie Allen i Yvonne Strahovski. Czekacie na nowego „Predatora”?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.