W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Pixara "Luca". Zobaczcie zapowiedź

29.04.2021 10:22
W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Pixara "Luca". Zobaczcie zapowiedź Fot. materiały prasowe/Disney+

Powoli zbliża się lato, więc to oznacza nowy film od Pixara. Tym razem firma zaproponuje nam prawdziwie wakacyjną propozycję w postaci filmu "Luca".

Oto Luca, czyli nowy film Pixara. Zobaczcie zwiastun

"Luca" to nowy film Pixara, który opowie nam historię młodego chłopca i jego przyjaciela. Chłopaki mają jednak tajemnicę - w wodzie zamieniają się w magiczne podwodne potworki. Na ziemi wyglądają jednak jak ludzie. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy chłopaki poznają młodą dziewczynę na miejscowej plaży. 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu "Luca": 

Polecamy

Film wyreżyserował Enrico Casarosa, natomiast scenariusz napisali Jesse Andrews oraz Mike Jones. W obsadzie filmu znaleźli się natomiast Jacob Tremblay, Maya Rudolph, Jack Dylan Grazer, Emma Berman, Marco Barricelli oraz Jim Gaffigan.

Podobnie jak "Co w duszy gra", "Luca" również nie pojawi się w amerykańskich kinach. Produkcja ma się pojawić tylko na Disney+. W Polsce film zobaczymy natomiast na dużych ekranach - data premiery odbędzie się już 18 czerwca 2021 roku.

Co ciekawe, "Luca" jest inspirowany prawdziwym życiem Enrico Casarosy - reżyser dorastał w Genui. Oprócz tego reżyser opowiedział, że kocha "Małą syrenkę" oraz filmy Harao Miyazakiego (studio Ghibli, "Mój sąsiad Totoro", "Spirited Away"):

Urodziłem się w Genui, a swoje wakacje spędzałem na plażach. Poznałem swojego najlepszego przyjaciela, gdy miałem 11 lat. Byłem bardzo nieśmiały i nagle znalazłem tego małego gagatka, który miał zupełnie inne życie ode mnie. Chciałem zrobić film na temat przyjaźni, które pomagają Ci dorosnąć i pamiętasz je przez całe życie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.