W sieci pojawiły się fragmenty z "Króla Lwa". Zobaczcie, jak wygląda moment, w którym Timon i Pumbaa poznają Simbę!

11.07.2019 14:30
Król Lew - fragmenty |undefined Fot. . kadr z wideo Pumbaa and Timon meet Simba Scene - THE LION KING (2019)

"Król Lew" trafi na ekrany kin dopiero w połowie lipca 2019 roku, a do sieci już teraz trafiły fragmenty z najnowszej produkcji. Jesteście ciekawi, jak wygląda "Krąg życia" w wersji live-action? Zobaczcie sami!

Najnowsza produkcja Disneya pojawi się w kinach już 19 lipca 2019 roku. Tydzień przed oficjalną premierą do sieci trafiły fragmenty "Króla Lwa". Już teraz możecie zobaczyć moment, w którym Timon i Pumbaa spotykają ledwo żywego Simbę czy "Krąg Życia" - scenę z Rafiki i przyszłym królem.

Fragmenty "Króla Lwa" trafiły do sieci

Nie są to jednak fragmenty nagrane kamerką z ukrycia. Kilkuminutowe filmik "Circle of Life" udostępnił kanał IGH - amerykański, internetowy serwis informacyjny, skupiający się głównie na grach komputerowych. Nagranie zdążyło już zobaczyć ponad 100 tysięcy osób.

Przeczytaj także

Fragment zatytułowany "Find Your Roar", w którym Skaza prowadzi małego Simbę do wąwozu, udostępniła strona Movieclips Coming Soon. Kanał zajmuje się  udostępnianiem klipów filmowych, wywiadów, trailerów, reklam czy nagrać zza kulis. Ten sam profil udostępnił inne nagranie z filmu. Mowa o scenie w której Timon i Pumbaa spotykają nieprzytomnego Simbę.

W sieci pojawiły się już pierwsze reakcje na aktorską wersję "Króla Lwa". Z pierwszych reakcji zamieszonych w sieci wynika bowiem, że choć oryginał wciąż pozostaje niedoścignioną świętością, remake to kawał świetnej rozrywki. W nowej wersji "Króla Lwa", reżyserowanej przez Jona Favreau, wystąpili Beyoncé, Donald Glover, John Oliver, Seth Rogen, Eric André oraz Billy Eichner. W roli Mufasy ponownie usłyszymy Jamesa Earla Jonesa.

Zobacz także: Poznajcie polską obsadę "Króla Lwa"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.