W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na „Iniemamocnych 2”

Kamil Kacperski
07.06.2018 11:16
W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na „Iniemamocnych 2” Fot. kadr z filmu

Fani pierwszej części „Iniemamocnych” mogą być spokojni - sequel dorównuje oryginałowi, a według niektórych krytyków jest nawet lepszy. Zobaczcie, jak na film reagowali amerykańscy recenzenci.

W czwartek 6 czerwca 2018 roku Disney pokazał długo wyczekiwany film „Iniemamocni 2”. Na premierze, która odbyła się w Los Angeles, pojawili się aktorzy, twórcy, a także dziennikarze. Ci ostatni po seansie zaczęli się dzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi produkcji. Krytycy są zgodni - „Iniemamocni 2” to bardzo dobry film.

Do tej pory nie pojawiła się żadna negatywna opinia o drugiej części przygód superbohaterskiej drużyny. Głównie mówi się o tym, że film jest bardzo dobry i dorównuje oryginalnym „Iniemamocnym”. Zobaczmy zatem, co o filmie powiedzieli amerykańscy krytycy:

Wow, film „Iniemamocni 2” był fantastyczny. Zawrotne tempo, pełen żartów, akcji, emocji, a do tego świetna fabuła. Lubiłem pierwszą część, a drugą POKOCHAŁEM. 

Tak o filmie wypowiedział się Kristian Harloff z Collider Video. Jego kolega z pracy, Steven Weintraub miał podobne zdanie o „Iniemamocnych 2”:

Cieszę się, że mogę was poinformować o tym, że Brad Bird dostarczył fantastyczny sequel „Iniemamocnych”. Pokochałem drugą część. A muzyka Michaela Giacchino była, jak zwykle, wspaniała. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ten film jeszcze raz.

Więcej szczegółów na temat filmu wyjawił Skyler Shuler, jeden z dziennikarzy pracujących dla „That Hashtag Show”. Według niego, „Iniemamocni 2” fantastycznie rozbudowują świat przedstawiony w pierwszej części:

„Iniemamocni 2” to definitywnie najlepszy sequel Pixara od czasów „Toy Story 3”. Twórcy wykonali fantastyczną pracę polegającą na rozbudowaniu cech rodzinki Parrów, które pokochaliśmy w pierwszym filmie. Mały spoiler - Jack-Jack kradnie cały film.

Nowe klipy z „Iniemamocnych 2”

Większość reakcji jest utrzymana w bardzo podobnym tonie - film jest wręcz zalewany pozytywnymi opiniami ze strony krytyków, więc można spokojnie założyć, że publiczność również pokocha drugą odsłonę przygód superbohaterskiej rodziny Parrów.

Z okazji nadchodzącej premiery „Iniemamocnych 2”, Disney udostępnił dwa nowe klipy pochodzące z ich produkcji. Pierwszy z nich pokazuje walkę Parrów z Człowiekiem Szpadlem, która była zapowiadana na końcu oryginalnych „Iniemamocnych”. Zobaczcie, jak po 14 latach nieobecności rodzina herosów prezentuje się na dużym ekranie:

Drugi z udostępnionych fragmentów został zatytułowany „Ciasteczka” i przedstawia w pełnej wersji jedną ze scen, które mieliśmy okazję już zobaczyć w poprzednich zwiastunach - Mrożon odwiedza Parrów i po raz pierwszy ma okazję zobaczyć supermoce Jack-Jacka. W tym przypadku jest świadkiem jego umiejętności teleportacji:

Polska premiera „Iniemamocnych 2” odbędzie się dopiero 13 lipca 2018 roku, czyli prawie miesiąc później, niż w innych krajach. Jednak wygląda na to, że i tak warto na ten film czekać.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.