W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na film „Teen Titans Go! to the Movies”. Będzie hit?

Kamil Kacperski
02.07.2018 12:22
Teen Titans Go! to the Movies|undefined Fot. kadr z wideo

Młodzi Tytani zaliczają debiut na dużych ekranach. Sądząc po pierwszych reakcjach krytyków i zwykłych widzów, DC może zanotować pierwsze od dawna zwycięstwo w kategorii filmowej.

„Teen Titans Go! to the Movies” to pierwsza kinowa przygoda Młodych Tytanów, czyli nastolatków, którzy uczą się superbohaterskiego fachu. Do drużyny należą: Cyborg, Starfire, Raven, Beast Boy oraz Robin, który jest ich liderem. Premiera filmu o Tytanach odbędzie się co prawda dopiero 27 lipca 2018 roku, ale już teraz niektórzy wybrańcy mieli okazję zobaczyć obraz oparty na niesławnym serialu. Okazuje się, że pełnometrażowa produkcja zdecydowanie przyćmiewa telewizyjny pierwowzór.

Przynajmniej tak możemy sądzić po pierwszych reakcjach, które pojawiły się na Twitterze. Jedna z osób (Scott Menzel z We Live Entertainment) stwierdziła nawet, że nawet jest to jej ulubiony film animowany 2018 roku:

„Teen Titans Go! to the Movies” było absolutną bombą i na razie jest moim ulubionym animowanym filmem tego roku. Bardzo podobały mi się nawiązania do zapomnianych herosów i do muzyki z lat 90. Jest nawet jeden występ gościnny gościnny, który zagwarantuje salwy śmiechu.

Menzel kontynuował pochwały dla tego filmu w kolejnym tweecie, w którym dodał jeszcze, że film jest bardzo chętnie naśmiewa się z superbohaterskich klisz i summa summarum jest na razie największym zaskoczeniem tego roku:

Zapomniałem jeszcze dodać, jak bardzo samo świadomy jest ten film, a soundtrack jest nośny i zabawny. Jeżeli uważacie się za fanatyka franczyz superbohaterskich, to ta dostarcza zabawy. To jedna z największych niespodzianek tego roku do tego z ogromnym ładunkiem energii.

Podobnego zdania był Germain Lussier, który zauważył jednak, że jest to film przeznaczony definitywnie dla dzieciaków:

„Teen Titans Go! To the Movies” jest pełen zabawy. Przeznaczony dla dzieci, ale zabawny, pełen zaskakujących i sprytnych momentów, występy gościnne rządzą i film momentami jest poważniejszy niż oczekiwałem.

Gwiazdorska obsada Teen Titans Go! to the Movies

Oprócz Nicolasa Cage'a, Willa Arnetta oraz Jimmy'ego Kimella, w filmie wystąpią również: Scott Menville (Robin), Hynden Walch (Starfire), Tara Strong (Raven), Khary Payton (Cyborg) oraz Greg Cipes (Beast Boy). Gościnnie usłyszymy również wokalistkę Halsey w roli Wonder Woman oraz rapera Lil Yachty'ego, który w zwiastunie udziela głosu Zielonej Latarni. Film „Teen Titans Go! to the Movies” pojawi się w kinach 27 lipca 2018 roku. 
 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.