W tej parodii jest dosłownie wszystko! Zobacz zwiastun-mem filmu „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
20.02.2018 16:21
W tej parodii jest dosłownie wszystko! Zobacz zwiastun-mem filmu „Avengers: Infinity War” Fot. Aldo Jones/YouTube

Tommy Wiseau, Spider-Man w wersji Tobeya Maguire'a, Batman, Black Panther tańczący „Macarenę” i Disney przejmujący DC - te i inne niesamowitości pojawiły się w najzabawniejszej przeróbce zwiastuna „Avengers: Infinity War”, jaki się tylko pojawił w sieci. 

3. część „Avengers” to film, na który czekają wszyscy fani MCU. Trailer kolejnej produkcji Marvel Studios robi wrażenie, ale z drugiej strony patos aż wylewa się z ekranu. Zamiast śmiertelnej powagi zawsze lepiej się trochę pośmiać. Z tego powodu youtuber znany jako Aldo Jones, postanowił powołać do życia parodię zapowiedzi „Avengers: Infinity War”.

„Avengers: Infinity War - Wierd Trailer” - o co chodzi?

Kojarzycie zwiastun filmu „Ready Player One”, produkcji, która, mimo że jeszcze się nie ukazała, nazywana jest przez dystrybutorów „kultową”? W trailerze pojawia się masa odniesień do słynnych postaci z gier, komiksów i filmów lat 80. i 90. XX wieku. Twórca serii „Wierd Trailer” postanowił pójść tą samą drogą i do filmowego świata Marvela wrzucił dosłownie wszystko. Zresztą przekonajcie się sami:

Oryginalny zwiastun trwa niecałe dwie i pół minuty. Przeróbka została wyciągnięta do prawie 4 minut. Wszystko z powodu humorystycznych wstawek, które pochodzą z innych filmów lub nawiązują do internetowych memów. Pojawia się więc słynny Tommy Wiseau ze swoim nieśmiertelnym „O hi, Mark”, kierowanym w stronę Marka Ruffalo, który co chwilę wykrzykuje swoje imię i nazwisko. Jest Tobey Maguire z 3. części pierwszej trylogii Spider-Mana, który pojawia się kilkukrotnie. W jednej ze scen wyżywa się nawet na Spider-Manie Toma Hollanda przy akompaniamencie zespołu Korn. Nie zabrakło słynnej walki kapitana Kirka z Gornem z pierwszej serii „Star Treka” oraz T'Challi wykonującego układ choreograficzny do hitu „Macarena”.

Najzabawniejszy jest chyba moment, w którym Thanos, jako Myszka Miki zamiast kolejnych Kamieni Nieskończoności umieszcza na Rękawicy logotypy kolejnych wytwórni filmowych. Ostatnim i największym logo jest oczywiście DC, na co ze smutkiem reaguje Batman. Końcowy fragment, w którym Avengers biegną w zwolnionym tempie, również został przerobiony. W wersji dziwnego zwiastuna mamy istny fajerwerk - oprócz herosów Marvela (w tym również Wolverine!) pojawiają się Shrek, Wonder Woman, Flash, Superman i nowa wersja Lary Croft. No i końcówka z Thorem, Jayem i Cichym Bobem bije na głowę oryginalną scenę ze Strażnikami Galaktyki.

Trzeba przyznać, że autor parodii umilił nam oczekiwanie na premierą „Infinity War”, która w polskich kinach odbędzie się dopiero 25 kwietnia 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.