Walter White będzie Zordonem w „Power Rangers”

Robert Skowronski
22.06.2016 10:04
Walter White będzie Zordonem w „Power Rangers” Fot. kadr z filmu + Zordon Pejnta

Twórcy kinowej wersji „Power Rangers” znaleźli aktora, który wcieli się w Zordona. Zagra go Bryan Cranston.

Odtwórca m.in. roli Waltera White'a z serialu „Breaking Bad” będzie mentorem pięciu nastoletnich wojowników obdarzonych mocami. Potężny międzywymiarowy byt o łysej głowie, który łączność z Ziemią utrzymywał przez Centrum Dowodzenia znajdujące się w pobliżu miasta Angel Grove, będzie mistrzem dla Dacre'a Montgomery'ego jako Jasona (Czerwony Wojownik), RJ Cylera jako Billy'ego (Niebieski Wojownik), Naomi Scott jako Kimberly (Różowy Wojownik), Becky Gomez jako Trini (Żółta Wojowniczka), Ludi Lina jako Zacka (Czarny Wojownik). W obsadzie znalazła się także Elizabeth Banks jako Rita Repulsa.

Bryan Cranston pochwalił się dotyczącą go obsadową nowiną za pośrednictwem Twittera:

Nie jest to pierwszy raz kiedy Cranston miał związek z „Power Rangers”. Wcześniej miało to jednak miejsce za czasów oryginalnego serialu. Aktor, na potrzeby zaledwie jednego odcinka, użyczył głosu Snizardowi - wrogowi wojowników. Bryan Cranston był następnie zastąpiony przez Boba Papenbrooka. Zobaczcie jego występ:

Na tym epizodzie przygoda aktora z serią się nie zakończyła. Następnie mogliśmy usłyszeć jego głos podłożony pod postać Twin Mana. Posiadał on umiejętność przybierania formy kogo tylko zechciał. Zobaczcie również ten występ:

Pamiętajmy także, że Niebieski Wojownik nazywa się Billy Cranston. To kolejny raz kiedy aktor miał wpływ na serial emitowany w latach 90.

Kinowa wersja „Power Rangers” w reżyserii Deana Israelitego ma trafić na ekrany 24 marca 2017 roku. Nad scenariuszem pracowało łącznie sześć osób, w tym John Gatins („Giganci ze stali”) oraz Zack Stentz i Ashley Miller („Thor”). Na początku marca 2016 roku ruszył już plan zdjęciowy filmu, który jest realizowany w Vancouver. Obraz ma się rozpocząć od sceny rozgrywającej się 65 milionów lat temu.

Bryan Cranston będzie też gwiazdą i producentem telewizyjnej antologii science fiction „Electric Dreams: The World of Philip K. Dick”. Serial będzie ukłonem w stronę twórczości pisarza Philipa K. Dicka. Każdy epizod ma stanowić zamkniętą całość. Scenariusz serialu ma się opierać na książkach „Ubik” i „Człowiek z wysokiego zamku”.

Co sądzicie o wyborze Bryana Cranstona na Zordona?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.