Warner Bros. poszukje aktorki do roli Catwoman. Wśród kandydatek gwiazdy Marvela

03.10.2019 14:56
Catwoman|undefined Fot. kadr z filmu Catwoman

Przedstawiciele Warner Bros. poszukują aktorki, która wcieli się w nową Catwoman. Według najnowszych informacji kandydatkami są między innymi gwiazdy znane z filmów Marvela.

Na nowy film o solowych przygodach Batmana czeka wielu fanów na całym świecie. Według najnowszych informacji w produkcji Matta Reevesa zobaczymy Catwoman. Obecnie trwają poszukiwania aktorki, która ma się wcielić w antybohaterkę. Pod uwagę brane są aktorki znane z produkcji Marvel Studios i 20th Century Fox.

"The Batman" - kto zagra Catwoman?

Jak podaje portal Geeks WorldWide, przedstawiciele Warner Bros. związani z produkcją filmu "The Batman" poszukują czarnoskórej aktorki do roli Catwoman. Pod uwagę wzięto pięć nazwisk: Lupitę Nyong'o ("Black Panther"), Tessę Thompson ("Thor: Ragnarok"), Gugu Mbatha-Raw ("Piękna i Bestia"), Alexandrę Shipp ("X-Men: Dark Phoenix"), oraz Logan Browning ("Drodzy biali"). Na razie nie wiadomo, która z aktorek wcieli się w Selinę Kyle.

Przeczytaj także

Oczywiście informacja nie pochodzi z żadnego oficjalnego źródła, więc może być jedynie plotką. Niewykluczone jednak, że Reeves rzeczywiście bierze pod uwagę czarnoskóre aktorki. Nie byłby pierwszym reżyserem, który postanowił zmienić kolor skóry komiksowego pierwowzoru. W serialu "Batman" z lat 60. w rolę Catwoman wcieliła się Earth Kitt. Należy też wspomnieć o sławetnej produkcji "Catwoman" z 2004 z Halle Berry w roli tytułowej.

Przeczytaj także

"The Batman" - kiedy premiera?

Powstająca produkcja o obrońcy Gotham w końcu wyszła na prostą. Początkowo za nowego "Batmana" miał odpowiadać Ben Affleck, który do niedawna wcielał się w tytułowego herosa z komiksów DC. W końcu tytuł przeszedł pod skrzydła Matta Reevesa, a kiedy Affleck zrezygnował z roli, zaangażowano Roberta Pattinsona. Ten wybór odtwórcy Mrocznego Rycerza nie spodobał się wszystkim jego fanom, ale o tym czy gwiazdor "Zmierzchu" sprawdzi się w nowej roli, przekonamy się dopiero za kilka lat. "The Batman" trafi na ekrany kin dopiero 24 czerwca 2021 roku.

Christian Bale o Robercie Pattinsonie: "To dobry wybór na Batmana"

Zobacz też: Sztuczna inteligencja napisała scenariusz do filmu o Batmanie. Jest genialny!

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.